Наукова бібліотека: дистанційний формат навчання не завадить новим знанням!

12 та 19 жовтня 2021 року відбулись Zoom-конференції за участі Ганни Миколаївни Петроченко, директора Наукової бібліотеки ЧНУ імені Петра Могили.

Студенти 241 та 242 груп факультету філології, що перебувають на самоізоляції,  у межах вивчення дисципліни “Основи наукових досліджень” приймали участь у тренінгу «Джерела та ідентифікатори наукової інформації».

Майбутні науковці ознайомилися зі специфікою роботи з науковими базами даних, які використовуються в університеті (Web of Science, Scopus, Springer Link, ScienceDirect) та тренувалися здійснювати пошук за темами своїх курсових робіт.

Під час тренінгу  також була показана презентація «Матеріальні джерела інформації: критерії та шляхи пошуку» (автор Л. В. Колесник, заст. директора НБ ЧНУ ім. Петра Могили) щодо алгоритмів пошуку інформації  мовознавчого та літературознавчого напряму навчання та наукових дсліджень.

Бажаємо студентам здоров’я та успішних наукових досліджень!