Наукова бібліотека ЧНУ імені Петра Могили запрошує ознайомитися з нововведеннями сервісу Unicheck та долучитися до майбутнього вебінару


Шановні колеги!

Наукова бібліотека ЧНУ імені Петра Могили пропонує Вам інформацію від наших партнерів – компанії Unicheck.

Дізнавайтесь про новини з «перших рук» та долучайтесь до майбутнього вебінару!

Андрій Сідляренко, Unicheck Україна

Цими тижнями ми стаємо свідками повного переродження освіти в усьому світі. Для більшості з нас це стало серйозним випробуванням, пов’язаним із вимушеним вивченням нових програм та переходом в онлайн. Ми звикали інакше навчати та інакше комунікувати у ці нелегкі часи.

Ця інформація покликана  нагадати вам, що ці випробування ми проходимо разом, і розповісти про те, як ми продовжуємо працювати над тим, щоби полегшити дистанційне навчання та спростити вашу роботу.

Нові можливості

Кожен звіт у новій вкладці

Щоби ваша робота із кількома матеріалами в Unicheck була максимально простою – кожен звіт про текстові збіги відкривається у новій вкладці.

Ще більше зручностей для мобільних пристроїв

У зв’язку з дистанційним режимом роботи, використання декількох пристроїв стає ще більш актуальним. Тому ми покращили мобільну версію Unicheck. Тепер ви можете переглядати звіти про перевірку у більш зручний спосіб.

Додавання повних імен для нових користувачів

Забудьте про титанічні зусилля, які були необхідні для ідентифікації викладачів та студентів у панелі управління Unicheck за допомогою їхніх адрес електронної пошти. Тепер ви можете додавати нових користувачів, як масово, так і по одному, одразу вказуючи їхні повні імена.

Локалізація відповідно до налаштувань користувача

Щоби максимально відповідати вашим налаштуванням, мова інтерфейсу Unicheck синхронізується із мовою за замовчуванням, обраною у вашому браузері.

Якщо у вас виникли будь-які питання – на вас чекає наш довідковий центр. У ньому – маса важливої інформації про продукт, посібники для користувачів, відеоуроки, відповіді на найбільш розповсюджені запитання та багато іншого. І, звісно, ви цілодобово можете зв’язатися з героями клієнтської підтримки.

Вебінар Unicheck
12 травня

Швидко та просто: як перевіряти роботи на плагіат за допомогою Unicheck

Під час переходу до дистанційного навчання частота використання сервісу Unicheck відчутно зросла. Задля того, щоби допомогти вам максимально розібратися, як ефективно користуватися Unicheck, наша команда створила перелік простих кроків, які допоможуть заощадити ваш час і спростити завершення навчального року.

Реєструйтесь за посиланням

Події та оголошення


листопада
25
Запрошуємо на психологічну трансформаційну гру «Подорож до щастя»

Навчально-науковий центр соціально-психологічної підтримки, професійного розвитку та сприяння працевлаштуванню запрошує викладачів та усіх співробітників ЧНУ імені Петра Могили на психологічну трансформаційну гру “Подорож до щастя”. Гра відбудеться  25 листопада 2020 року о 12:30  в аудиторії 10-109.

листопада
12
Міжнародний воркшоп ICT&ES-2020 у ЧНУ імені Петра Могили

12 листопада в ЧНУ імені Петра Могили відбудеться 2-й міжнародний воркшоп Information-Communication Technologies & Embedded Systems (ICT&ES-2020) з питань інформаційно-комунікаційних технологій та вбудованих систем. Захід проводиться Факультетом комп’ютерних наук ЧНУ імені Петра Могили. Мета ICT&ES – створити платформу для публікації …

листопада
11
Запрошуємо на відкриту лекцію від IT компанії FluidWeb Team

11 листопада 2020 року о 14,00 відбудеться відкрита  лекція від IT компанії FluidWeb Team. Компанія FluidWeb Team запрошує студентів факультету комп’ютерних наук ЧНУ ім. Петра Могили на онлайн лекцію на тему: «Кар’єра IT спеціаліста. Актуальні  технології та тренди в  IT». Приєднатися …