Наукова бібліотека ЧНУ імені Петра Могили запрошує на вебінар від сервісу Unicheck: «Академічна доброчесність онлайн. Реальний досвід ЗВО»

Шановні колеги!

Наукова бібліотека ЧНУ імені Петра Могили запрошує на вебінар від наших партнерів – компанії Unicheck.

Чому варто відвідати конференцію від Unicheck?

Якщо ви тільки почали організовувати процес перевірки робіт на плагіат у закладі освіти або хочете почути про інноваційний підхід у впровадженні академічної доброчесності, тоді цей вебінар для вас.

Відвідавши вебінар, ви знайдете відповіді на всі найпоширеніші питання щодо перевірки на плагіат у закладах освіти, щоб ви легко впорались з сесією онлайн.

Цей вебінар допоможе зрозуміти:

• Як організувати процес перевірки робіт на плагіат у закладі освіти, якщо ви щойно його почали;
  • Як налаштувати зручну комунікацію між адміністраторами сервісу та викладачами;
  • Як легко вирішити безліч питань під час роботи з сервісом;
  • Як розподілити резерви сервісу між викладачами;
  • Як контролювати процес використання сервісу;
  • Як спростити роботу викладачів під час сесії;
  • Як інтегруватися з системою управління навчанням, якщо вона вже працює у ЗВО.

Спікери вебінару:

• Сідляренко Андрій – комерційний директор Unicheck Україна;
  • Солоп Наталія – менеджер з розвитку Unicheck Україна;
  • Бершадська Ольга – керівниця Центру забезпечення якості освіти НаУКМА;
  • Кулик Євгенія – керівниця відділу інформаційної підтримки освіти та досліджень Науково-технічної бібліотеки імені Г. І. Денисенка Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського».

Тож поспішайте приєднатися до учасників вебінару!

Вебінар відбудеться 4 червня 2020 року, початок о 11:30.

Реєстрація за посиланням.