Наукова бібліотека ЧНУ імені Петра Могили запрошує на нову серію вебінарів Web of Science Group Clarivate Analytics


Шановні колеги!
Наукова бібліотека ЧНУ імені Петра Могили
пропонує Вам долучитися до квітневих вебінарів
Web of Science Group Clarivate Analytics.

9 квітня
Тема: Что мы знаем о коронавирусах: источники научной информации.
Анотація: Публикации по коронавирусам и коронавирусным инфекциям в ведущих научных журналах мира, входящих в базы данных на международной платформе Web of Science: Web of Science Core Collection, Medline, Russian Science Citation Index, Data Citation Index. Поиск наиболее влиятельных публикаций, авторов и научных организаций. Доступ к полному тексту публикаций. Анализ журналов в области вирусологии с помощью отчетов по цитируемости научных журналов Journal Citation Reports. Информация о коронавирусах в биомедицинских ресурсах Clarivate. Работа в режиме самоизоляции – возможности удаленного доступа к информационным ресурсам.
N.B. Вебінар російською мовою.
9 апреля, 10:00-11:00 проводит Валентин Богоров и  Ирина Тихонкова, к.б.н.,
реєстрація за посиланням.
9 апреля, 14:00-15:00 проводит Валентин Богоров и  Ирина Тихонкова, к.б.н.,
реєстрація за посиланням.

 

10 квітня
Тема: Ошибки, которых можно избежать при написании статьи.
Все частіше ви запитуєте у нас про плагіат, припустимі відсотки запозичень, основи академічної етики. Пропонуємо долучитися до вебінару, організованого спільного з компанією Антиплагіат.
Тема: Неформат или за что отклонили статью.
Статья как атомная единица научной коммуникации. Структура статьи, форматы оформления публикаций. Референс-менеджер EndNote. Основы академической этики. Публикационный процесс и его участники. Их права и обязанности. Что я могу делать со своей статьей после публикации. Преступление и наказание в академической среде.
Лектор: Ирина Тихонкова, к.б.н.
Тема: Система Антиплагиат: оценка правомерности заимствований в текстах
научных публикаций.
Проблема «copy-paste» в научных публикациях. Как работает система «Антиплагиат». Требования научных журналов к оригинальности рукописей: формальный и неформальный подход. Проблема самоцитирования в научных публикациях. Можно ли обмануть «Антиплагиат».
Лектор: Ольга Беленькая.
N.B. Вебінар російською мовою.
10 апреля, 10:00-11:30 – реєстрація за посиланням.
10 апреля, 14:00-15:30 – реєстрація за посиланням.


Серія: Ресурси
 Web of Science Group для успішної наукової діяльності
Слухачі, що відвідають більше 90% часу кожного з трьох вебінарів серії отримують сертифікат учасника. При реєстрації вказуйте одну і ту саму електронну пошту.
Лектор: Ирина Тихонкова, к.б.н.

 

21 квітня 16:15-17:15
Тема: Джерела наукової інформації: що ми знаємо про коронавіруси.
Анотація: Публікації про коронавіруси та захворювання що ними викликаються у провідних наукових журналах світу, які проіндексовані на платформі Web of Science в базах Web of Science Core Collection, Medline, Data Citation Index. Мережа цитувань та пов’язані записи. Пошук найвпливовіших публікацій, авторів, наукових організацій. Доступ до повного тексту публікацій. Аналіз журналів в галузі вірусологія за Journal Citation Reports. Робота в режимі карантину – можливості віддаленого доступу до інформаційних ресурсів. Відповіді на Ваші запитання.
Реєстрація за посиланням.

 

22 квітня 16:15-17:15
Тема: Можливості ресурсів Web of Science Group Clarivate Analytics
для успішної грантової заявки.
Анотація: З 2008 року з публікацій до Web of Science Core Collection додається інформація про грантову підтримку. Які можливості для науковця дають ці дані, як знайти якими фондами підтримувалися аналогічні дослідження, на яких дослідженнях фокусується певний фонд та чи мали українські науковці успішні грантові заявки. Зупинимося на процедурі оцінювання грантових заявок. Повторимо як знайти літературу, видання, впливових науковців, проаналізувати інформацію та знайти фінансування і оцінити власні шанси за допомогою платформи Web of Science. Уточнимо як створити та підтримувати у актуальному стані авторські профілі ORCID, Publons. Відповіді на Ваші запитання.
Реєстрація за посиланням.

 

23 квітня 16:15-17:15
Тема: Публікації у виданнях, що індексуються у Web of Science: міфи та реальність.
Анотація: Критерії якості наукових видань. Бізнес-моделі видання. Пошук видання з безкоштовною публікацією. Публікаційний процес. Структура статті. Оформлення рукописів за форматом журналу. Робота з EndNote. Рецензування. Причини відхилення статей. Розповсюдження публікації. Що недопустимо в науковій комунікації. Підбір та перевірка індексації видання у Web of Science. Відповіді на Ваші запитання.
Реєстрація за посиланням.

 

14-29 квітня – стандартні серії вебінарів російською мовою, розклад за посиланням.
Інформація про вебінари можна переглянути на сторінці у фейсбук Clarivate Analytics Українською, записи вебінарів за посиланням.

 

Події та оголошення


травня
12
До уваги вступників на магістратуру

Увага! Реєстрація на ЄВІ/ЄФВВ (ЗНО для магістрів) з 12.05 – 05.06.2020 року Детальніше тут  

травня
15
Запрошуємо до участі у XVI Міжнародній науково-практичній он-лайн конференції «Сучасні проблеми екологічної психології: соціальні та особистісні ресурси створення благополучного локального середовища»

Шановні колеги! Запрошуємо Вас взяти участь у XVI Міжнародній науково-практичній он-лайн конференції «Сучасні проблеми екологічної психології: соціальні та особистісні ресурси створення благополучного локального середовища», яка відбудеться 15 травня 2020 року. До участі у конференції запрошуються науковці, викладачі вищих навчальних закладів …

червня
4
Конференція «Залучення патріотично активної молоді до розвитку громадянського суспільства як чинник соціальної безпеки України»

Шановні колеги! 4 червня 2020 року в Чорноморський національний університет імені Петра Могили заплановано II Міжнародну науково-практичну конференцію молодих учених «Залучення патріотично активної молоді до розвитку громадянського суспільства як чинник соціальної безпеки України». З огляду на пандемію COVID-19 і оголошений …