Наукова бібліотека ЧНУ імені Петра Могили запрошує долучитися до вебінарів (11-14 травня)


З 11 травня чекаємо колег на вебінарах, які пройдуть у Webex у двох повторах 10:15 та 16:15.

Реєстрація на кожний окремо ( за окремим посиланням), після переходу натисніть на кнопку Register та заповніть анкету. Операційна система ХР на старі версії браузера не дозволяє взяти участь у вебінарі. Перевірте відповідність техніки заздалегідь.

Сертифікати учасника надсилаються тим хто прослухав від 90% часу вебінару протягом 3 робочих днів.

Також, враховуючи прохання слухачів,  щодня о 13:13-14:14 буде трансляція відповідного вебінару у Ютуб. Форма для отримання презентацій.

11 травня
Тема: Нові можливості нового інтерфейсу Web of Science Core Collection

Тези: На онлайн-демонстрації знайдемо документи за певною темою, використаємо символи скорочення та заміни і оператори пошуку, відредагуємо запит, проаналізуємо отримані джерела: де надруковано, які установи більш впливові, збережемо результати, в тому числі обирані для публікацій видання, збережемо історію пошуку та налаштуємо повідомлення про появу нових документів за темою або цитувань робіт. Формування списку відмічених публікацій. Відповіді на ваші запитання.

Реєстрація:

10:15  Реєстрація 
16:15 Реєстрація 

12 травня
Тема: Оцінка публікаційної активності організації за допомогою WoS та InCites

Тези: Коли, навіщо і кому необхідно оцінювати публікаційну діяльність організації? Як створити і експортувати в певному форматі список публікацій організації на певні роки. Які роботи (не) можуть потрапити в профіль організації? Як його створити і підтримувати в актуальному стані? Які показники можна подивитися? Як знайти оптимальні організації-партнери для виконання проєкту зі своєї теми. Відповіді на ваші запитання.

Реєстрація:

10:15 Реєстрація 
16:15 Реєстрація

 13 травня
Тема: Пристатейна література: доступні скарби Web of Science

Тези: На платформі Web of Science проіндексовано понад 1,9 млрд посилань пристатейної літератури. Аналіз цих даних дозволяє подивитися: де, коли, ким цитувалися ваші роботи, що опубліковані у виданнях, які проіндексовані або непроіндексовані у Web of Science. Дізнатися як певна робота вплинула на розвиток наукового напрямку. Переглянути як цитується ваше видання у журналах що індексуються у Web of Science Core Collection. На вебінарі попрацюємо зі звітами по цитуванню та пов’язаними записами  та налаштуємо повідомлення про цитування. Відповіді на ваші запитання.

Реєстрація:

10:15 Реєстрація
16:15 Реєстрація

14 травня
Тема:
Підбір видання для публікації

Тези: Вебінар у формі відповіді на часті запитання: Що дає науковцю публікація в міжнародному виданні? Як обрати видання для публікації? Скільки коштує? Де опублікуватися безкоштовно? В яких журналах більше статей за моєю темою за останні роки? Як зберегти перелік таких видань? Що таке високоцитована робота? Чи є обмеження за кількістю авторів, установ, посилань в переліку літератури? Як швидко статтю прорецензують і надрукують? Структура статті, правила оформлення. Як швидко і без помилок оформити публікацію за форматом видання? Що можна/не можна робити зі статтею після публікації? Перевірка індексації видання у Web of Science Core Collection. Відповіді на ваші запитання.

Реєстрація:

10:15 реєстрація 
16:15 реєстрація

Спікер:Тихонкова Ірина, к.б.н., Інформаційно-аналітичні ресурси та навчання, Clarivate