Наукова бібліотека ЧНУ імені Петра Могили запрошує до університетського доступу до Coursera

Шановні колеги, викладачі та студенти ЧНУ імені Петра Могили!

Наукова бібліотека університету пропонує Вам

«Keep Calm and Keep Learning».

Запрошуємо Вас до університетського доступу до Coursera.

Платформа онлайн-освіти Coursera надала безкоштовний доступ до 3 800 онлайн-курсів зі 400 спеціалізацій, щоб студенти могли навчатися он-лайн, попри поширення коронавірусу.

Ви зможете зареєструватися на курси до 31 липня та матимете до них доступ до 30 вересня 2020 року.

Навіть якщо ви вже не студент,  Ви все одно можете безкоштовно записатися на курси від Coursera від навчальних закладів і компаній з усього світу, серед яких, наприклад, Стенфордський і Єльський університети та Google.

За детальною інформацією з приводу вибору курсу та реєстрації звертатися до адміністратора Coursera від університету, директора наукової бібліотеки Ганни Петроченко за за адресою: library@chmnu.edu.ua.

фото.jpg (960×504)