Наукова бібліотека ЧНУ імені Петра Могили запрошує до університетського доступу до Coursera


Шановні колеги, викладачі та студенти ЧНУ імені Петра Могили!

Наукова бібліотека університету пропонує Вам

«Keep Calm and Keep Learning».

Запрошуємо Вас до університетського доступу до Coursera.

Платформа онлайн-освіти Coursera надала безкоштовний доступ до 3 800 онлайн-курсів зі 400 спеціалізацій, щоб студенти могли навчатися он-лайн, попри поширення коронавірусу.

Ви зможете зареєструватися на курси до 31 липня та матимете до них доступ до 30 вересня 2020 року.

Навіть якщо ви вже не студент,  Ви все одно можете безкоштовно записатися на курси від Coursera від навчальних закладів і компаній з усього світу, серед яких, наприклад, Стенфордський і Єльський університети та Google.

За детальною інформацією з приводу вибору курсу та реєстрації звертатися до адміністратора Coursera від університету, директора наукової бібліотеки Ганни Петроченко за за адресою: library@chmnu.edu.ua.

фото.jpg (960×504)

 

Події та оголошення


червня
22
Конференція трудового колективу ЧНУ імені Петра Могили

22 червня 2020 року о 15:00 в актовій залі ЧНУ імені Петра Могили відбудеться конференція трудового колективу Порядок денний: 1. Затвердження нової редакції Статуту ЧНУ імені Петра Могили 2. Затвердження Стратегічного плану розвитку ЧНУ імені Петра Могили на період 2019-2024 …

Набір на безкоштовне семестрове стажування в Поморській Академії (Слупськ, Польща)

Шановні студенти! Оголошується набір на безкоштовне семестрове стажування в Поморській Академії (Слупськ, Польща) на осінь 2020-2021 н.р. Основні вимоги до учасників: студент/ка ЧНУ ім. Петра Могили 2-3, 5 курс навчання, будь-яка спеціальність знання польської мови (А2 і вище) академічна успішність …

травня
12
До уваги вступників на магістратуру

Увага! Реєстрація на ЄВІ/ЄФВВ (ЗНО для магістрів) з 12.05 – 05.06.2020 року Детальніше тут