Наукова бібліотека ЧНУ імені Петра Могили взяла участь в науково-практичному семінарі «Трансформація діяльності бібліотек ЗВО в період глобальних викликів»

Представники Наукової бібліотеки ЧНУ імені Петра Могили 23 листопада 2023 року взяли участь в науково-практичному семінарі «Трансформація діяльності бібліотек ЗВО в період глобальних викликів».

Науково-практичний семінар відбувся на базі НУК імені адмірала Макарова, де фахівці бібліотек закладів вищої освіти міста Миколаєва обговорили такі питання:

-візія майбутнього бібліотек України;

-миколаївські бібліотеки закладів вищої освіти в період глобальних викликів (аналіз діяльності 2020-2022 рр.);

-роль бібліотеки в цифровому науково-освітньому просторі університету;

-роль бібліотеки ЗВО у формуванні та утвердженні  української національної ідентичності.

Директор бібліотеки ЧНУ імені Петра Могили Світлана Козловська виступила з доповіддю «Інформаційно-бібліографічне забезпечення науково-освітнього процесу в умовах сучасних викликів: досвід наукової бібліотеки ЧНУ імені Петра Могили». Під час виступу директорка акцентувала увагу на основних напрямках інформаційно-бібліографічного супроводу освітньої та наукової діяльності  університету в умовах військового стану.

Зокрема вказала, що в бібліотеці університету створена власна система інформаційно-бібліографічного забезпечення освітнього та наукового процесу відповідно до потреб її професорсько-викладацького складу та студентства за такими основними напрямками: інформування про інформаційні ресурси власної генерації та використання віддалених зовнішніх ресурсів.

Також директор наукової бібліотеки поділилась своїми враженнями від участі у Міжнародній літній школі «Університетська бібліотека та цифрова трансформація», яка проходила в місті Познань.

Обмін думками, професійне спілкування колег збагатили учасників семінару досвідом та новими ідеями.

Сподіваємось на подальшу плідну співпрацю на благо майбутнього нашої держави та студентства!