Наукова бібліотека ЧНУ імені Петра Могили вітає з Міжнародним днем жінок і дівчат у науці

Щорічно 11 лютого за рішенням ООН  відзначається Міжнародний день жінок і дівчат у науці (International Day of Women and Girls in Science).

Вітаємо викладачів, аспірантів, докторантів та студенток Чорноморського національного університету імені Петра Могили з цим святом!

Впродовж 25-ти років з дня заснування нашого університету, чимало жінок-вчених внесли значний особистий вклад в розвиток університетської та вітчизняної науки.

Монографії, наукові праці, підручники і посібники наших викладачок є важливою частиною фонду Наукової бібліотеки ЧНУ імені Петра Могили.

Бажаємо всім «жінкам та дівчатам в науці» нашого університету невичерпної творчої енергії, наснаги, терпіння, сил, задоволення від роботи.

Успіхів у навчанні та якісних наукових досліджень!