Наукова бібліотека ЧНУ імені Петра Могили вітає з Днем науки в Україні: презентує “Публікації науково-педагогічних працівників ЧНУ імені Петра Могили в наукометричній базі даних Scopus”

Шановні колеги, науковці!

Наукова бібліотека Чорноморського національного університету імені Петра Могили вітає вас із професійним святом – Днем науки в Україні!

Щиро бажаємо всім, хто робить свій внесок у розвиток вітчизняної та світової науки, –  від студентів та аспірантів до науково-педагогічних та іменитих вчених – міцного здоров’я, нових наукових досягнень та відкриттів, незгасної творчої енергії та оптимізму.

Добра і миру всім нам.

Також у межах тижня науки бібліотека розробила та провела декілька актуальних  заходів з популяризації наукових доробок університетської спільноти.

Завершуючи тиждень, присвячений Дню науки в Україні, пропонуємо ознайомитись із щоквартальним інформаційно-бібліографічним бюлетенем «Публікації науково-педагогічних працівників ЧНУ імені Петра Могили в наукометричній базі даних Scopus» (2023 рік, випуск 1).

Повний текст можна переглянути за посиланням.

співробітники Наукової бібліотеки ЧНУ імені Петра Могили.