Наукова бібліотека ЧНУ імені Петра Могили: видання для комп’ютерників

Наукова бібліотека ЧНУ імені Петра Могили пропонує студентам, аспірантам та викладачам комп`ютерного факультету ознайомитись з новою літературою та періодичними виданнями. Освіченій людині сьогодні важко уявити своє життя без книги, тому на допомогу у навчанні та наукових дослідженях пропонуємо навчальні посібники, монографії з комп’ютерних наук та інформаційних технологій.

Наукова бібліотека співпрацює з «Видавничою групою BHV», яка випускає літературу для студентів закладів вищої освіти за напрямами «Комп’ютерні науки», «Системний аналіз», «Прикладна математика». Ці навчальні посібники допоможуть добре засвоїти матеріал в актуальній галузі.

Навчальні посібники та навчально-методичні матеріали власного видання ЧНУ імені Петра Могили допомагають студентам засвоїти та оволодіти навичками своєї професії.

У читальному залі бібліотека надає читачам можливість ознайомитись з періодичними виданнями за фахом, а саме:

• електронне моделювання;
  • кібернетика и системний аналіз;
  • проблемы управления и информатики;
  • проблеми програмування;
  • радіоелектроніка, інформатика, управління;
  • системні дослідження та інформаційні технології;
  • технічна електродинаміка;
  • CHIP NEWS Україна;
  • наносистеми, наноматеріали, нанотехнології.

Періодичні видання можуть бути використанні студентами, викладачами, аспірантами як дидактичний матеріал для самостійного вивчення, так і для написання статей у фахові періодичні видання та підготовки тез та доповідей для участі в конференціях.

Тож неважливо, у якому форматі книга: у друкованому чи електронному. Головне – отримати корисні знання. Приходьте до Наукової бібліотеки ЧНУ ім. Петра Могили, і працівники бібліотеки допоможуть Вам знайти необхідну інформацію.

Комп’ютерні науки вивчати цікаво й перспективно!