Наукова бібліотека ЧНУ імені Петра Могили провела онлайнову зустріч із теми «MLA STYLE – стиль цитування Асоціації сучасних мов»

3 лютого 2022 року Наукова бібліотека ЧНУ імені Петра Могили провела онлайнову Zoom-зустріч із теми «MLA STYLE – стиль цитування Асоціації сучасних мов»  зі студентами та викладачами факультету філології  Могилянки щодо оформлення наукових робіт за стилем MLA (Modern Language Association style).

Стиль розроблений Асоціацією сучасних мов і застосовується  у сфері гуманітарних наук, рекомендований Міністерством освіти і науки України серед 11 стилів оформлення наукових робіт. У ході зустрічі розглянули різні приклади оформлення цитат, внутрішньотекстових бібліографічних посилань, особливостей оформлення списків літератури за даним стилем. Інформація викликала великий інтерес серед студентів та їхніх наставників.