Наукова бібліотека ЧНУ імені Петра Могили пропонує взяти участь у вебінарах Web of Science


Наукова  бібліотека ЧНУ імені Петра Могили запрошує взяти участь у вебінарах січня у 2021 році. Традиційно вони пройдуть у WEBEX. Необхідна попередня реєстрація, для якої необхідно перейти за посиланнями, що наведені біля обраного вебінару, натиснути на слово Register та заповнити анкету.

Зверніть увагу що деякі вебінари розпочинаються не у традиційний час та мають різну тривалість. Учасникам, що відвідають більше 90% часу, надсилається електронний сертифікат. Зважайте, що підключення до вебінару може відбирати до 5 хвилин, розпочинайте не пізніше ніж за 5 хвилин до початку вебінару. Посилання на підключення отримаєте у листах нагадування за добу та за годину до кожного вебінару.

Ресурси Clarivate для наукової діяльності

5 січня 2021, 15:15–16:45.

Тези: Оглядовий вебінар по можливостям платформи Web of Science в новому інтерфейсі для пошуку, аналізу наукової літератури з застосуванням базового та розширеного пошуку, виявленню найвпливовіших публікацій, установ, науковців, видань; збереженні та роботі з документами в референс-менеджері EndNote; аналізу здобутків науковця в базі Web of Science Core Collection та авторському профілі Publons. Протягом 1,5 годинного вебінару відпрацюємо повний цикл роботи з науковою літературою і обговоримо запитання (їх можна залишити в реєстраційній анкеті). Розрахований на тих, хто починає роботу з ресурсами.

Реєстрація.

Essential Science Indicators

14 січня 2021, 12:15–13:00.

Тези: Оглядовий 45-хвилинний вебінар-демонстрація можливостей аналітичного інструменту Essential Science Indicators, в якому представлені високоцитовані роботи з більш ніж 12 тисяч видань, які відносяться до 22 категорій і у порівнянні з роботами того самого типу, дати публікації та предметної галузі протягом останніх 10 років потрапляють до 1% цитувань. Дозволяє проводити аналіз високоцитованих авторів, установ, країн, журналів.

Реєстрація.

Хижацькі видання: розпізнати і не припуститися помилки

14 січня 2021, 16:15–17:15.

Тези: Важливим етапом наукової діяльності є оприлюднення отриманих даних. З появою електронних видань, відкритого доступу, технічні аспекти створення видання не є досить складними. У деяких країнах формалізуються вимоги до видань, в яких мають бути оприлюднені результати, що виносяться на захист або отримання наукових звань. Мета цього в кращому представленні науковій спільності здобутків науковців. Проте часто через відсутність досвіду науковці (як молоді так і з досвідом) стають жертвою хижацьких видань, які з’явилися у відповідь на вимоги ринку, не є майданчиками для обміну досвідом, а часто є або піратськими копіями знаних видань, або намагаються під них мімікрувати. Публікація в хижацьких виданнях – це втрата результатів, часу, грошей і найголовніше – репутації. Протягом вебінару обговоримо основні типи хижацьких видань, на що варто звернути увагу при доборі видання, як перевірити індексацію видання у, наприклад, Web of Science Core Collection.

Реєстрація.

Web of Science Core Collection у новому інтерфейсі

 28 січня 2021, 16:15–17:15.

Тези: Новий рік тішить нас новим інтерфейсом Web of Science Core Collection. На онлайн-демонстрації перевіримо чи всі знайомі функції доступні лише однієї – головної бази на платформі, дізнаємося що очікувати від прийдешніх оновлень, як формувати, редагувати запит за певною темою, використання символів скорочення та заміни, зберігати результати в тому числі обирати видання для публікації, аналізувати їх через створення звітів по цитуванню робіт та пов’язаних записів. Формування списку відмічених публікацій. Не залишаться без відповіді жодне питання, яке буде поставлено в реєстраційних анкетах

Реєстрація.

Детальніше тут.

Події та оголошення


листопада
25
Запрошуємо на психологічну трансформаційну гру «Подорож до щастя»

Навчально-науковий центр соціально-психологічної підтримки, професійного розвитку та сприяння працевлаштуванню запрошує викладачів та усіх співробітників ЧНУ імені Петра Могили на психологічну трансформаційну гру “Подорож до щастя”. Гра відбудеться  25 листопада 2020 року о 12:30  в аудиторії 10-109.

листопада
12
Міжнародний воркшоп ICT&ES-2020 у ЧНУ імені Петра Могили

12 листопада в ЧНУ імені Петра Могили відбудеться 2-й міжнародний воркшоп Information-Communication Technologies & Embedded Systems (ICT&ES-2020) з питань інформаційно-комунікаційних технологій та вбудованих систем. Захід проводиться Факультетом комп’ютерних наук ЧНУ імені Петра Могили. Мета ICT&ES – створити платформу для публікації …

листопада
11
Запрошуємо на відкриту лекцію від IT компанії FluidWeb Team

11 листопада 2020 року о 14,00 відбудеться відкрита  лекція від IT компанії FluidWeb Team. Компанія FluidWeb Team запрошує студентів факультету комп’ютерних наук ЧНУ ім. Петра Могили на онлайн лекцію на тему: «Кар’єра IT спеціаліста. Актуальні  технології та тренди в  IT». Приєднатися …