Наукова бібліотека ЧНУ імені Петра Могили пропонує тестовий онлайн доступ до системи видавництва «Олді+»

Наукова бібліотека ЧНУ імені Петра Могили пропонує тестовий онлайн доступ до електронно-бібліотечної системи видавництва «Олді+».

Електронно-бібліотечна система видавництва «Олді+» – це колекція  якісних повнотекстових електронних видань навчальної та наукової літератури.

Скористатися доступом до електронно-бібліотечної системи видавництва «Олді+» можна з будь-якого комп’ютера в локальній мережі університету, перейшовши на платформу «Олді+» за посиланням.

Усі видання завантажені у форматі pdf, їх можна читати онлайн за допомогою будь-якого браузера. Також є можливість відсканувати QR-код на телефоні, щоб читати книги в мобільному додатку (за умови підключення до мережі wi-fi університету).

Доступ дійсний з 18 листопада по 18 грудня 2021 року.

Бажаємо успіхів у навчанні та якісних наукових досліджень!