Наукова бібліотека ЧНУ імені Петра Могили пропонує тестовий доступ до джерел дослідницького інституту «Statista»

Шановні колеги!

Наукова бібліотека ЧНУ імені Петра Могили пропонує тестовий  доступ до джерел   дослідницького  інституту «Statista» з Гамбургу (Німеччина), який має у своєму розпорядженні світову базу наукової інформації.

«Statista» співпрацює з тисячами навчальних закладів у всьому світі, у тому числі з Гарвардським і Єльським університетами, Берлінським університетом імені Гумбольдта. Майже всі ВНЗ Німеччини вже мають доступ до даних.

За роки співробітництва був створений оптимальний пакет, який включає в себе доступ до даних з 22.500 джерел, можливість завантажувати, структурувати та використовувати інформацію в наукових роботах, дослідженнях, презентаціях. Коли навчальний заклад має доступ до даних, будь-який його студент та співробітник може на рівних правах користуватись їми.

В першу чергу, «Statista»  надає можливість підвищити науковий потенціал, зайняти виграшну позицію серед інших навчальних закладів, а також залишатись у курсі всіх світових процесів у найрізноманітніших сферах наук, ринків, державного та приватних секторів.

Як наукова організація, «Statista» щодня генерує й оновлює базу даних за допомогою спеціалістів з різних країн світу, а також співпрацює з перевіреними науковими центрами.

Запрошуємо колег до співпраці з 25 листопада по 25 грудня 2019 року.