Наукова бібліотека ЧНУ імені Петра Могили презентувала книжкову виставку «Numbers»

9 грудня 2021 року Наукова бібліотека ЧНУ імені Петра Могили презентувала нову виставку книг «Numbers», що розміщена в читальній залі Наукової бібліотеки університету.

Кожна людина сприймає інформацію по-різному, це залежить від типу сприймання конкретної особистості: хтось через образи та візуальні враження, хтось – через аудіоформат, а інший – через дотик чи запах, а ще – через логічне мислення та цифри (зокрема це викладачі технічних спеціальностей).

Працівники Наукової бібліотеки Могилянки звернули увагу на значення цифр на обкладинках відомих книг, що є у фонді нашої бібліотеки. Книжок, назви яких містять цифри, виявилося чимало.

Метою виставки є рекламна кампанія книжкового фонду через звернення до відчуттів читачів університету.

Письменники, використовуючи цифри в назвах своїх робіт, підкреслюють їхню значущість та сакральне значення, що є незмінним протягом століть. Тому на виставці представлені матеріали класичної зарубіжної літератури (зокрема «333 сонети» Вільяма Шекспіра та «Троє в човні» Джером К. Джерома), сучасного зарубіжного дискурсу (наприклад, «Агент 007» Яна Флемінґа), а також твори сучасної української літератури («Табори Ді-Пі. П’ять по дванадцятій» Уласа Самчука, «Три світи» Євгенії Кононенко та «Дві жінки Альберта» Богдана Бойчука).

Усі книги, презентовані на виставці, можна взяти переглянути та почитати у вільному доступі в читальній залі Наукової бібліотеки ЧНУ імені Петра Могили. Виставка триватиме до 19 грудня 2021 року.