Наукова бібліотека ЧНУ імені Петра Могили повідомляє, що Web of Science відкриває реєстрацію на травневі заходи


Шановні колеги!

Наукова бібліотека ЧНУ імені Петра Могили повідомляє про те, що Web of Science відкриває реєстрацію на травневі заходи. Цього разу вебінари відбудуться у форматі відповідей на часті запитання користувачів з «живою» демонстрацією.

Традиційно:
• Починаються 16:15;
• Тривалість: 1 вебінар – 60 хвилин;
• Українською;
• Є можливість отримати сертифікат за серію.

Вже можна:
• Зареєструватися на один, два або всі три заходи;
• Поставити у формі реєстрації запитання, на яке бажаєте почути відповідь;
• Повідомити колегам.

 

Серія. Web of Science. Контрольні запитання

 12 травня 16:15
Тема: Web of Science – база, що дає відповіді
Тези: Як працювати з Web of Science поза межами установи? Скільки робіт за моєю темою є у Web of Science Core Collection? Якими мовами вони написані? В яких установах, країнах вони виконувалися? Як знайти контакти потенційних партнерів? Які фонди підтримували аналогічні дослідження? Як зберегти інформацію для подальшого використання? Де знайти повний текст статей? Що нам готує відкритий доступ? Відповіді на ваші запитання.
Реєстрація

 13 травня 16:15
Тема: Коли і чому втрачають автори та установи. Як запобігти цим втратам?
Тези: За якими критеріями оцінюють наукову діяльності автора та установи? Які основні наукометричні показники існують? До чого призводить їх коректне і некоректне використання? Які здобутки автора та установи є у Web of Science та InCites? Як їх проаналізувати? Що дасть такий аналіз? Помилки в презентації досягнень автора і установи. Чим допоможуть авторські профілі Publons|ResearcherID, ORCID, Google Scholar, ResearchGate та профіль установи? Як їх створити та підтримувати в актуальному стані? Відповіді на ваші запитання.
Реєстрація

 14 травня 16:15
Тема: Публікації в міжнародних виданнях

Тези: Навіщо публікуватися в міжнародних виданнях? Де надруковано більше статей за моєю темою за останні 5 років. Як отримати перелік таких видань? Як перевірити безкоштовна публікація чи платна? Яка вартість у журналах відкритого доступу? Скільки авторів, установ, посилань в переліку літератури може бути? Скільки часу іде рецензування/публікація? За яким форматом оформити статтю? Що можна/не можна робити зі статтею після публікації? Як підібрати та оцінити видання з Web of Science Core Collection? Як перевірити чи індексується видання у Web of Science Core Collection? Відповіді на ваші запитання.
Реєстрація

 

Якщо бажаєте взяти долучитися, необхідно:
• Зареєструватися, по закінченню, на вказану електронну пошту, прийде повідомлення з посиланням за яким матимете можливість підключитися до WEBEXі вебінару;
• Переконатися, що на комп’ютері встановлено операційну систему вище за ХР та останні версії браузера (інше не підтримується WEBEX);
• Не переплутати посилання;
• Підключення розпочати за 5-10 хвилин (не намагатися підключатися набагато раніше або після вебінару);
• Якщо звук не налаштувався автоматично, на верхній панелі WEBEX обрати AUDIO і або “Use computer for AUDIO” “Use Phone”;
• Якщо при підведенні курсору до верхньої частину екрану не з’являється панель налаштування – треба розблокувати можливість появи вікон, що з’являються.

 

Якщо бажаєте отримати сертифікат, необхідно:
• Зареєструватися і відвідати не менше 90% часу кожного з вебінарів;
• При реєстрації вказувати одну електронну пошту;
• Не важливо з якого комп’ютера (планшета, смартфона) буде підключення, головне щоб була технічна можливість перегляду операційна система вище ХР.
Сертифікат безкоштовний, буде надісланий до 24 травня.

 

 

Події та оголошення


травня
12
До уваги вступників на магістратуру

Увага! Реєстрація на ЄВІ/ЄФВВ (ЗНО для магістрів) з 12.05 – 05.06.2020 року Детальніше тут  

травня
15
Запрошуємо до участі у XVI Міжнародній науково-практичній он-лайн конференції «Сучасні проблеми екологічної психології: соціальні та особистісні ресурси створення благополучного локального середовища»

Шановні колеги! Запрошуємо Вас взяти участь у XVI Міжнародній науково-практичній он-лайн конференції «Сучасні проблеми екологічної психології: соціальні та особистісні ресурси створення благополучного локального середовища», яка відбудеться 15 травня 2020 року. До участі у конференції запрошуються науковці, викладачі вищих навчальних закладів …

червня
4
Конференція «Залучення патріотично активної молоді до розвитку громадянського суспільства як чинник соціальної безпеки України»

Шановні колеги! 4 червня 2020 року в Чорноморський національний університет імені Петра Могили заплановано II Міжнародну науково-практичну конференцію молодих учених «Залучення патріотично активної молоді до розвитку громадянського суспільства як чинник соціальної безпеки України». З огляду на пандемію COVID-19 і оголошений …