Наукова бібліотека ЧНУ імені Петра Могили поповнюється новими екземплярами книг

Директор наукової бібліотеки, Анна Миколаївна Петроченко, розповіла про те, як поповнюється бібліотечний фонд Могилянки: «Кожен навчальний рік, окрім запланованої закупівлі книжок, університетський фонд поповнюється подарунками. Книги надходять від різних громадських організацій, політичних інституцій України, професорсько-викладацького складу університету та студентів. Чималий внесок до бібліотечного фонду роблять декан Факультету політичних наук Олександр Володимирович Шевчук, завідувач кафедри історії Юрій Вадимович Котляр та директор Інституту філології Олександр Вікторович Пронкевич». Тематика книг різна: художня література, підручники на суспільно-економічні теми, медична тематика, країнознавча та історична література, а також книжки іноземними мовами.

Анна Миколаївна зробила акцент на декількох важливих та цікавих книгах. Зокрема, як цікаве культурне явище директор бібліотеки відзначає книгу «Кримсько-татарська проза українською мовою» Шаміля Алядіна Мердивена, яка була видана за підтримки українсько-культурного фонду й була перекладена українською мовою з татарської. Серед художніх книжок відзначено Ентоні Берджесс «Закоханий Шекспір» та декілька книжок мовою оригіналу.

Агенція Укрінформанаука, зважаючи на відкриття Медичного інституту в ЧНУ імені Петра Могили, подарувала бібліотеці декілька книжок на медичну тематику, написані латинською мовою. Медики можуть віднайти також цікаві для їхньої спеціальності книги, як наприклад: «Епоніми в анатомії людини» та «Анатомія людини та порівняльна анатомія пазух твердої оболонки головного мозку». Для студентів екологічного напряму наявна книга «Ой Дніпро, Дніпро…» про головну водну артерію країни та багато інших з цієї тематики.

Чимало книг наявно в бібліотеці суспільно-економічного напряму. Анна Миколаївна особливо відзначила «Ukrainian sociology in the 21st century» під редакцією Євгена Головахи, який вважається чи не найпершим українським соціологом, та Віля Бакірова.

Наукова бібліотека ЧНУ імені Петра Могили постійно збільшує книжковий фонд та поповнюється новими корисними екземплярами книг,  які стають у нагоді для кожного студента та викладача.

Набір на військову підготовку за програмою офіцерів у 2020 році

Запрошуємо до участі у I (університетському) турі Всеукраїнської студентської олімпіади з математики