Наукова бібліотека ЧНУ імені Петра Могили поповнюється новими екземплярами книг

Директор наукової бібліотеки, Анна Миколаївна Петроченко, розповіла про те, як поповнюється бібліотечний фонд Могилянки: «Кожен навчальний рік, окрім запланованої закупівлі книжок, університетський фонд поповнюється подарунками. Книги надходять від різних громадських організацій, політичних інституцій України, професорсько-викладацького складу університету та студентів. Чималий внесок до бібліотечного фонду роблять декан Факультету політичних наук Олександр Володимирович Шевчук, завідувач кафедри історії Юрій Вадимович Котляр та директор Інституту філології Олександр Вікторович Пронкевич». Тематика книг різна: художня література, підручники на суспільно-економічні теми, медична тематика, країнознавча та історична література, а також книжки іноземними мовами.

Анна Миколаївна зробила акцент на декількох важливих та цікавих книгах. Зокрема, як цікаве культурне явище директор бібліотеки відзначає книгу «Кримсько-татарська проза українською мовою» Шаміля Алядіна Мердивена, яка була видана за підтримки українсько-культурного фонду й була перекладена українською мовою з татарської. Серед художніх книжок відзначено Ентоні Берджесс «Закоханий Шекспір» та декілька книжок мовою оригіналу.

Агенція Укрінформанаука, зважаючи на відкриття Медичного інституту в ЧНУ імені Петра Могили, подарувала бібліотеці декілька книжок на медичну тематику, написані латинською мовою. Медики можуть віднайти також цікаві для їхньої спеціальності книги, як наприклад: «Епоніми в анатомії людини» та «Анатомія людини та порівняльна анатомія пазух твердої оболонки головного мозку». Для студентів екологічного напряму наявна книга «Ой Дніпро, Дніпро…» про головну водну артерію країни та багато інших з цієї тематики.

Чимало книг наявно в бібліотеці суспільно-економічного напряму. Анна Миколаївна особливо відзначила «Ukrainian sociology in the 21st century» під редакцією Євгена Головахи, який вважається чи не найпершим українським соціологом, та Віля Бакірова.

Наукова бібліотека ЧНУ імені Петра Могили постійно збільшує книжковий фонд та поповнюється новими корисними екземплярами книг,  які стають у нагоді для кожного студента та викладача.

липня
Запрошуємо на семінар в Грузії з теми цифрових прав та технологій

Оголошено набір на семінар в Грузії з теми цифрових прав та технологій (2-7 липня). Проект є частиною щорічного плану «Digital Technology For Democracy: Youth Turns Threat Into Opportunity». Завдання семінару: Визначити і встановити зв’язок між цифровими правами і онлайн журналістикою, покращити …

травня
Зустріч з директором компанії Антиплагіат(Unicheck)

23 травня 2019 року о 12.00 в приміщенні Вченої ради відбудеться зустріч з директором компанії Антиплагіат(Unicheck) Андрієм Сідляренко Запрошуємо деканів факультетів, завідувачів кафедр, викладачів та науковців університету!

травня
Зустріч Клименка Л.П. з колективом та студентами ЧНУ імені Петра Могили

21 травня о 15:00 в читальній залі (головний корпус) Зустріч Клименка Л.П. з колективом та студентами ЧНУ імені Петра Могили