Наукова бібліотека ЧНУ імені Петра Могили поповнилась повним академічним зібранням творів Лесі Українки

У 2021 році державною установою “Український інститут книги” здійснено організацію підготовки та видання повного  академічного зібрання творів Лесі Українки у 14 томах.

Фото 1 (2).JPG

До повного академічного зібрання творів увійшли всі знайдені на сьогодні тексти письменниці( в тому числі вилучені цензурою в попередніх виданнях).

Видання присвячене 150-річчю з дня народження Лесі Українки, підготовлене за сприяння Міністерства культури та інформаційної політики України та розраховане на широку читацьку аудиторію.

Зібрання творів Лесі Українки спрямовувались на безоплатній основі: публічним бібліотекам, бібліотекам державних та комунальних закладів вищої освіти та наукових установ для поповнення їх фондів.

Наш університет був включений до переліку одержувачів повного академічного зібрання творів Лесі Українки.

Влітку цього року наукова бібліотека ЧНУ імені Петра Могили одержала чудове поповнення до своїх фондів.

Фото 2 (2).JPG

Щиро дякуємо Українському інституту книги за співпрацю!