Наукова бібліотека ЧНУ імені Петра Могили отримала нові сучасні книги про Голодомор української нації

Наукова бібліотека ЧНУ імені Петра Могили отримала в подарунок нові сучасні книги про Голодомор української нації від Національного музею «Меморіал жертв Голодомору».

8 жовтня у Миколаївській обласній універсальній науковій бібліотеці відбулась презентація нових видань Національного музею Голодомору-геноциду в межах проєкту «Боротьба за свідомість».

Метою проєкту є поширення історичної літератури патріотичного спрямування, зокрема й про Голодомор-геноцид української нації, у всі куточки України.

У заході взяли участь представники університетських бібліотек, наукових закладів та громадськості. Амбасадори Музею Голодомору презентували наукові праці та результати Міжнародного Форуму «Масові штучні голоди: пам’ятаємо, вшановуємо»

Нові видання отримали Науково-педагогічна бібліотека м. Миколаєва та три університетські бібліотеки, серед яких і наша Наукова бібліотека Чорноморського національного університету імені Петра Могили.

Під час презентації директор Наукової бібліотеки ЧНУ імені Петра Могили Ганна Петроченко розповіла миколаївським медіа про багаторічний досвід співпраці університету з Національним музеєм та, як представник університетських бібліотек, висловила щиру подяку за нові книги для освітньої та наукової спільноти міста Миколаєва.