Наукова бібліотека ЧНУ імені Петра Могили нагадує про інформаційну гігієну


Шановні колеги!

Наукова бібліотека ЧНУ імені Петра Могили нагадує Вам про необхідність інформаційної гігієни.

Для навчання та наукових досліджень використовуйте інформацію тільки з перевірених джерел!

Пропонуємо Вам скористатись даними:

Онлайн-платформи Statista

Видавництва Springer Nature,

яке відкриває  доступ до низки важливих підручників по всіх дисциплінах для підтримки вищих навчальних закладів у всьому світі.

Більше інформації за посиланням.

Цікавий факт, що у зв‘язку з поширенням коронавірусу (COVID-19) вже більше мільярда студентів у всьому світі успішно перейшли на віддалену форму навчання.

Stay home and be learning!

Події та оголошення


травня
12
До уваги вступників на магістратуру

Увага! Реєстрація на ЄВІ/ЄФВВ (ЗНО для магістрів) з 12.05 – 05.06.2020 року Детальніше тут  

травня
15
Запрошуємо до участі у XVI Міжнародній науково-практичній он-лайн конференції «Сучасні проблеми екологічної психології: соціальні та особистісні ресурси створення благополучного локального середовища»

Шановні колеги! Запрошуємо Вас взяти участь у XVI Міжнародній науково-практичній он-лайн конференції «Сучасні проблеми екологічної психології: соціальні та особистісні ресурси створення благополучного локального середовища», яка відбудеться 15 травня 2020 року. До участі у конференції запрошуються науковці, викладачі вищих навчальних закладів …

червня
4
Конференція «Залучення патріотично активної молоді до розвитку громадянського суспільства як чинник соціальної безпеки України»

Шановні колеги! 4 червня 2020 року в Чорноморський національний університет імені Петра Могили заплановано II Міжнародну науково-практичну конференцію молодих учених «Залучення патріотично активної молоді до розвитку громадянського суспільства як чинник соціальної безпеки України». З огляду на пандемію COVID-19 і оголошений …