Наукова бібліотека ЧНУ імені Петра Могили нагадує про інформаційну гігієну


Шановні колеги!

Наукова бібліотека ЧНУ імені Петра Могили нагадує Вам про необхідність інформаційної гігієни.

Для навчання та наукових досліджень використовуйте інформацію тільки з перевірених джерел!

Пропонуємо Вам скористатись даними:

Онлайн-платформи Statista

Видавництва Springer Nature,

яке відкриває  доступ до низки важливих підручників по всіх дисциплінах для підтримки вищих навчальних закладів у всьому світі.

Більше інформації за посиланням.

Цікавий факт, що у зв‘язку з поширенням коронавірусу (COVID-19) вже більше мільярда студентів у всьому світі успішно перейшли на віддалену форму навчання.

Stay home and be learning!

Події та оголошення


листопада
25
Запрошуємо на психологічну трансформаційну гру «Подорож до щастя»

Навчально-науковий центр соціально-психологічної підтримки, професійного розвитку та сприяння працевлаштуванню запрошує викладачів та усіх співробітників ЧНУ імені Петра Могили на психологічну трансформаційну гру “Подорож до щастя”. Гра відбудеться  25 листопада 2020 року о 12:30  в аудиторії 10-109.

листопада
12
Міжнародний воркшоп ICT&ES-2020 у ЧНУ імені Петра Могили

12 листопада в ЧНУ імені Петра Могили відбудеться 2-й міжнародний воркшоп Information-Communication Technologies & Embedded Systems (ICT&ES-2020) з питань інформаційно-комунікаційних технологій та вбудованих систем. Захід проводиться Факультетом комп’ютерних наук ЧНУ імені Петра Могили. Мета ICT&ES – створити платформу для публікації …

листопада
11
Запрошуємо на відкриту лекцію від IT компанії FluidWeb Team

11 листопада 2020 року о 14,00 відбудеться відкрита  лекція від IT компанії FluidWeb Team. Компанія FluidWeb Team запрошує студентів факультету комп’ютерних наук ЧНУ ім. Петра Могили на онлайн лекцію на тему: «Кар’єра IT спеціаліста. Актуальні  технології та тренди в  IT». Приєднатися …