Наукова бібліотека ЧНУ імені Петра Могили інформує про тестовий доступ до журналів Wiley

Наукова бібліотека ЧНУ імені Петра Могили інформує, що серед 50 наукових  установ та університетів України за організаційної підтримки ДНТБ України нашому університету надано тестовий доступ до контенту видавництва Wiley.

John Wiley & Sons (скорочене найменування – Wiley) – одне з найдавніших академічних видавництв у світі, яке має багату історію та колекцію контенту для науки та вищої освіти. Видавництво публікує матеріали у всіх галузях знань. На нинішній день компанія володіє правами на понад 21 000 наукових книг, 1600 наукових журналів, а також енциклопедії, довідники, бази даних наукової інформації з хімії та медицини.

В рамках тестового доступу для користувачів буде доступна найбільша колекція журналів Wiley, а це понад 1 500 назв сучасних журналів. Доступними будуть також архіви журналів за понад 20 років – з 1997 року до сьогодні. За тематичним спрямуванням журнали охоплюють всі предметні напрямки сучасної науки.

Доступ до журналів Wiley відкритий з 01 лютого 2020 року по 30 квітня 2020 року.

Скористатися доступом можна з будь-якого комп’ютера у локальній мережі нашого університету, перейшовши на платформу Wiley Online Library за посиланням.