Наукова бібліотека ЧНУ імені Петра Могили інформує про початок роботи платформи медичних електронних книг Vilibri

Наукова бібліотека Чорноморського національного університету імені Петра Могили інформує про початок роботи платформи медичних електронних книг Vilibri, що дуже актуально та корисно для студентів медичного інституту Могилянки.

Наразі багато студентів сьогодні проходять навчання дистанційно, що ускладнює користування фондами бібліотек. Однак у ХХІ столітті є можливість використовувати онлайнові платформи для читання, навчання та розвитку.

Видавництво «Нова книга» пропонує викладачам і студентам мати доступ для ознайомлення з такими навчальними виданнями:

• Гігієна та екологія: підручник / за загальною редакцією члена-кореспондента НАМН України, професора В. Г. Бардова – Вінниця : Нова Книга, 2020;

• Hygiene and Ecology: textbook / за загальною редакцією члена-кореспондента НАМН України, професора В. Г. Бардова – Вінниця : Нова Книга, 2022.

Ці підручники стали першими книгами, доступними на платформі Vilibri,  і  студенти українських закладів вищої освіти вже сьогодні можуть отримати доступ до них з будь-якого куточку світу.

Підручники відповідають навчальній програмі та базуються на сучасних досягненнях науки про здоров’я людини та біосферу.

Підручники забезпечать вивчення дисципліни й успішне проходження студентами OSCE-2 і ліцензійного іспиту КРОК-2, оскільки книги містять нові дані, що ввійшли до державних випускних випробувань.

Якщо пропозиція зацікавила, то перейти до ресурс можна за посиланням.

або відскануйте QR-код