Наукова бібліотека ЧНУ імені Петра Могили інформує про початок роботи платформи медичних електронних книг Vilibri


Наукова бібліотека Чорноморського національного університету імені Петра Могили інформує про початок роботи платформи медичних електронних книг Vilibri, що дуже актуально та корисно для студентів медичного інституту Могилянки.

Наразі багато студентів сьогодні проходять навчання дистанційно, що ускладнює користування фондами бібліотек. Однак у ХХІ столітті є можливість використовувати онлайнові платформи для читання, навчання та розвитку.

Видавництво «Нова книга» пропонує викладачам і студентам мати доступ для ознайомлення з такими навчальними виданнями:

  • Гігієна та екологія: підручник / за загальною редакцією члена-кореспондента НАМН України, професора В. Г. Бардова – Вінниця : Нова Книга, 2020;

  • Hygiene and Ecology: textbook / за загальною редакцією члена-кореспондента НАМН України, професора В. Г. Бардова – Вінниця : Нова Книга, 2022.

Ці підручники стали першими книгами, доступними на платформі Vilibri,  і  студенти українських закладів вищої освіти вже сьогодні можуть отримати доступ до них з будь-якого куточку світу.

Підручники відповідають навчальній програмі та базуються на сучасних досягненнях науки про здоров’я людини та біосферу.

Підручники забезпечать вивчення дисципліни й успішне проходження студентами OSCE-2 і ліцензійного іспиту КРОК-2, оскільки книги містять нові дані, що ввійшли до державних випускних випробувань.

Якщо пропозиція зацікавила, то перейти до ресурс можна за посиланням.

https://vilibri.com.ua/

або відскануйте QR-код

Події та оголошення


серпня
19
Юридичний факультет ЧНУ імені Петра Могили запрошує стейкхолдерів на круглий стіл для обговорення проєкту ОПП «Право» магістерського рівня вищої освіти за спеціальністю 081 «Право»

Юридичний факультет ЧНУ імені Петра Могили запрошує стейкхолдерів на круглий стіл для обговорення проєкту освітньо-професійної програми «Право» другого (магістерського) рівня вищої освіти за спеціальністю 081 «Право». Коли? – 19 серпня 2022 року Де? – Zoom-конференція Відгуки на освітньо-професійну програму також …

липня
7
Запрошуємо на День відкритих дверей на факультеті фізичного виховання і спорту ЧНУ імені Петра Могили

Запрошуємо на День відкритих дверей на факультеті фізичного виховання і спорту ЧНУ імені Петра Могили! Коли? – 07 липня 2022 Початок о 15.00 Де? – Онлайнова зустріч Ідентифікатор конференції: 3106988262 Пароль: JP1aZb Майбутні студенти, Факультет фізичного виховання і спорту ЧНУ …