Наукова бібліотека ЧНУ імені Петра Могили інформує про можливості допомоги університетській громаді!

Шановні викладачі та студенти університету!

У зв’язку з повномасштабною війною рф на території України чимала кількість мешканців нашої держави виїздить із своїх осель, міст і містечок, навіть полишає на деякий час Україну.

Тому Наукова бібліотека ЧНУ імені Петра Могили за активної допомоги колег із проєкту Academic IQ, у якому бере участь наш університет, пропонує інформацію про можливості допомоги університетській громаді від закордонних партнерів.

Більшість можливостей передбачають надання фінансової допомоги на прибуття, проживання та стипендію для здійснення досліджень та наукової й навчальної діяльності.

Серед актуальних пропозицій такі:

• «Наука для України»– інтерактивна карта з актуальними можливостями для викладачів, студентів та науковців. Оновлення карти .
  • Стипендія «Майбутнє України» (Future of Ukraine Fellowshipпризначена для нового покоління лідерів думок в Україні (із досвідом діяльності в публічному адмініструванні, журналістиці, громадянському суспільстві, освіті), діяльність яких перервано війною. Стипендія має на меті допомогти українським лідерам продовжити свою роботу на користь розбудови та захисту демократії в Україні та Європі. Отримати детальнішу інформацію та подати заявку можна тут.
  • Можливість отримати фінансування спільного наукового проєкту із німецькими вченими від Volkswagen Stiftung. Детальніша інформація тут.
  • Програма підтримки українських науковців, які працюють в наукових установах, від спільного проєкту Польської та Американської академії наук. Ознайомитися з можливостями можна за посиланням.

Можливості, представлені раніше, ще актуальні, серед них:

• Менторська програма для студентів, які вирішили продовжувати навчання в країнах ЄС;
  • Стипендії для тих, хто залишився в Україні та має намір продовжувати там залишатися;
  • Програма Польсько-української співпраці для науковців з України.

У конкурсі заохочуються брати участь науковці зі ступенем PhD у галузях гуманітарних та соціальних наук, а також митці, письменники та лідери думок, які працюють з метою поглиблення розуміння українського суспільства міжнародною спільнотою; науковці, журналісти та митці, які документують перебіг війни в Україні.

Скористайтеся можливістю заради майбутнього!

Слава  Україні!