Наукова бібліотека ЧНУ імені Петра Могили інформує про доступ до Wiley Online Library


Наукова бібліотека ЧНУ імені Петра Могили інформує, що скористатися доступом до Wiley Online Library у нашому університеті можна з будь-якого комп’ютера, перейшовши на платформу Wiley Online Library за посиланням.

Тестовий доступ до Wiley Online Library активовано з 1 лютого по 1 травня. ЧНУ імені Петра Могили має доступ до 8 мільйонів статей з 1997 року та більше 1400 журналів у 17 різних предметних областях.

Wiley Online Library надає доступ до колекції мультидисциплінарних онлайн-ресурсів, що дозволяє працівникам та відвідувачам бібліотек легко відкривати та отримувати доступ до статей журналу, які найбільш відповідають їхнім науковим потребам та цілям.

Wiley Online Overview i Wiley Online Library User Guide проведе вас через платформу поетапно. Він покаже вам, наскільки просто можна шукати, переглядати вміст та керувати своїм обліковим записом.
Зареєструйтесь, щоб відвідати віртуальне тренування.
26 лютого, 10:00 (GMT+2) (російською)
26 лютого, 14:00 (GMT+2) (російською)
27 лютого, 11:00 (GMT+2) (англійською)

Також, будь ласка, ознайомтеся з Wiley Online Library Training Hub, який допоможе Вам використовувати Wiley Online Library та надасть доступ до відео та живих веб-семінарів.

Вам сподобається вивчати платформу та Ви визнаєте ці ресурси корисними!

Події та оголошення


березня
31
До уваги вступників! Контактнi данi приймальної комісії на період карантину

Шановні вступники та батьки! На період карантину з питань щодо вступної кампанії 2020 року звертайтеся за номером телефону: +38 (066) 165-50-19 або письмово на електронну пошту приймальної комісії: chdupruyom@gmail.com та групу у Facebook (понеділок – п`ятниця: з 09:00 до 17:00).