Наукова бібліотека ЧНУ імені Петра Могили інформує про доступ до Wiley Online Library


Наукова бібліотека ЧНУ імені Петра Могили інформує, що скористатися доступом до Wiley Online Library у нашому університеті можна з будь-якого комп’ютера, перейшовши на платформу Wiley Online Library за посиланням.

Тестовий доступ до Wiley Online Library активовано з 1 лютого по 1 травня. ЧНУ імені Петра Могили має доступ до 8 мільйонів статей з 1997 року та більше 1400 журналів у 17 різних предметних областях.

Wiley Online Library надає доступ до колекції мультидисциплінарних онлайн-ресурсів, що дозволяє працівникам та відвідувачам бібліотек легко відкривати та отримувати доступ до статей журналу, які найбільш відповідають їхнім науковим потребам та цілям.

Wiley Online Overview i Wiley Online Library User Guide проведе вас через платформу поетапно. Він покаже вам, наскільки просто можна шукати, переглядати вміст та керувати своїм обліковим записом.
Зареєструйтесь, щоб відвідати віртуальне тренування.
26 лютого, 10:00 (GMT+2) (російською)
26 лютого, 14:00 (GMT+2) (російською)
27 лютого, 11:00 (GMT+2) (англійською)

Також, будь ласка, ознайомтеся з Wiley Online Library Training Hub, який допоможе Вам використовувати Wiley Online Library та надасть доступ до відео та живих веб-семінарів.

Вам сподобається вивчати платформу та Ви визнаєте ці ресурси корисними!

Події та оголошення


червня
22
Конференція трудового колективу ЧНУ імені Петра Могили

22 червня 2020 року о 15:00 в актовій залі ЧНУ імені Петра Могили відбудеться конференція трудового колективу Порядок денний: 1. Затвердження нової редакції Статуту ЧНУ імені Петра Могили 2. Затвердження Стратегічного плану розвитку ЧНУ імені Петра Могили на період 2019-2024 …

Набір на безкоштовне семестрове стажування в Поморській Академії (Слупськ, Польща)

Шановні студенти! Оголошується набір на безкоштовне семестрове стажування в Поморській Академії (Слупськ, Польща) на осінь 2020-2021 н.р. Основні вимоги до учасників: студент/ка ЧНУ ім. Петра Могили 2-3, 5 курс навчання, будь-яка спеціальність знання польської мови (А2 і вище) академічна успішність …

травня
12
До уваги вступників на магістратуру

Увага! Реєстрація на ЄВІ/ЄФВВ (ЗНО для магістрів) з 12.05 – 05.06.2020 року Детальніше тут