Наукова бібліотека ЧНУ імені Петра Могили інформує про доступ до ресурсів порталу Springer Link

Шановні колеги!

Наукова бібліотека ЧНУ імені Петра Могили інформує про те, що Українські виші та наукові установи, які раніше мали доступ до Scopus та/або Web of Science, автоматично (за IP-адресами) отримали доступ до повнотекстових ресурсів порталу Springer Link.

Передплату за кошти держбюджету забезпечило Міністерство освіти і науки через Державну науково-технічну бібліотеку (ДНТБ).

Підключення стартувало  3 січня 2020 року. Відтепер усі передплачені 9662 назви книг доступні українським користувачам назавжди.

Springer Nature є одним з найпопулярніших видавців серед авторів-учених. Доступ до повних текстів дозволить краще розуміти актуальність тих чи інших досліджень, готувати якісніші статті чи лекції, шукати наукові контакти тощо.

Для користування ресурсами зайдіть, будь ласка, за посиланням з будь-якого комп’ютера університету.

Доступ до повнотекстових ресурсів порталу Springer Link:

• журнали Springer 1997-2020 рр.;
  • електронні книги Springer 2017 р.;
  • Springer Link’s eBook collection – Education.

Успіхів у пошуку та якісних наукових досліджень!