Наукова бібліотека ЧНУ імені Петра Могили: фонд періодичних видань медичної галузі

Наукова бібліотека ЧНУ ім. Петра Могили – це сучасний інформаційний заклад, основним завданням якого є, забезпечення повного, якісного і оперативного бібліотечного обслуговування читачів, відповідно до їх запитів на основі широкого доступу до бібліотечних ресурсів.

Бібліотека укомплектована літературою з усіх галузей медицини, охорони здоров’я і суміжних наук: біології, біофізики, біохімії, генетики, екології, медичної фізики, хімії, безпеки життєдіяльності людини, фізіології, психології як для українських, так і для іноземних студентів.

Завдяки співпраці з компанією «Dania international», що займається питаннями освіти Індії за кордоном, фонд бібліотеки збагатився значною кількістю книжок. Представники компанії подарували книги для навчального процесу. До колекції входять: фахові видання, медичні словники англійською, арабською, французькою, латинською мовами. Нові видання підручників з багатьох медичних дисциплін, які користуються особливим попитом у студентів та викладачів, представлені зараз на полицях постійно діючої виставки «Нові надходження» в читальному залі.

Невід’ємною складовою частиною загального фонду наукової бібліотеки є періодичні видання. Студентам, аспірантам, викладачам медичних спеціальностей будуть корисні та цікаві видання, що публікують результати медичних досліджень, інноваційні методи лікування, вітчизняний та зарубіжний практичний досвід медичних клінік, науковців – «Міжнародний медичний журнал», «Запорожский медицинский журнал», «Клінічна хірургія», «Лікарська справа», «Український кардіологічний журнал», «Фізична активність, здоров’я і спорт», «Медицина сьогодні і завтра», науково-практичний журнал «Онкология», «Мікробіологічний журнал». Журнал «Актуальні  питання педіатрії, акушерства та гінекології» внесено до переліку наукових фахових видань України, в яких можуть публікуватися результати дисертаційних робіт з медицини.

Спеціалізоване науково-практичне видання «Сімейна медицина» призначене для практикуючих лікарів різних спеціальностей. Основні теми публікацій: терапія, ендокринологія, кардіологія, фармакологія та інші.

«Журнал Національної академії медичних наук України» публікує статті проблемного характеру, наукові огляди найважливіших досягнень в основних розділах медичної науки, матеріали сесій НАМН України, короткі повідомлення про оригінальні і ніде ще не надруковані дослідження у галузі експериментальної, клінічної та профілактичної медицини. Категорії читачів: науковці, лікарі, студенти медико-біологічного профілю.

«Український журнал медицини, біології та спорту» охоплює актуальні питання теоретичної та практичної медицини, біології, фізичного виховання і спорту. Журнал публікує наукові статті, оглядові статті, рецензії на книги. Одним із засновників і видавцем журналу є Чорноморський національний університет ім. Петра Могили. Всі ці та інші журнали в галузі медицини представлені на книжковій виставці «Нові надходження. Періодичні видання»

Завітайте до бібліотеки, де Вас завжди чекають!