Наукова бібліотека ЧНУ імені Петра Могили: фонд періодичних видань медичної галузі


Наукова бібліотека ЧНУ ім. Петра Могили – це сучасний інформаційний заклад, основним завданням якого є, забезпечення повного, якісного і оперативного бібліотечного обслуговування читачів, відповідно до їх запитів на основі широкого доступу до бібліотечних ресурсів.

Бібліотека укомплектована літературою з усіх галузей медицини, охорони здоров’я і суміжних наук: біології, біофізики, біохімії, генетики, екології, медичної фізики, хімії, безпеки життєдіяльності людини, фізіології, психології як для українських, так і для іноземних студентів.

Завдяки співпраці з компанією «Dania international», що займається питаннями освіти Індії за кордоном, фонд бібліотеки збагатився значною кількістю книжок. Представники компанії подарували книги для навчального процесу. До колекції входять: фахові видання, медичні словники англійською, арабською, французькою, латинською мовами. Нові видання підручників з багатьох медичних дисциплін, які користуються особливим попитом у студентів та викладачів, представлені зараз на полицях постійно діючої виставки «Нові надходження» в читальному залі.

Невід’ємною складовою частиною загального фонду наукової бібліотеки є періодичні видання. Студентам, аспірантам, викладачам медичних спеціальностей будуть корисні та цікаві видання, що публікують результати медичних досліджень, інноваційні методи лікування, вітчизняний та зарубіжний практичний досвід медичних клінік, науковців – «Міжнародний медичний журнал», «Запорожский медицинский журнал», «Клінічна хірургія», «Лікарська справа», «Український кардіологічний журнал», «Фізична активність, здоров’я і спорт», «Медицина сьогодні і завтра», науково-практичний журнал «Онкология», «Мікробіологічний журнал». Журнал «Актуальні  питання педіатрії, акушерства та гінекології» внесено до переліку наукових фахових видань України, в яких можуть публікуватися результати дисертаційних робіт з медицини.

Спеціалізоване науково-практичне видання «Сімейна медицина» призначене для практикуючих лікарів різних спеціальностей. Основні теми публікацій: терапія, ендокринологія, кардіологія, фармакологія та інші.

«Журнал Національної академії медичних наук України» публікує статті проблемного характеру, наукові огляди найважливіших досягнень в основних розділах медичної науки, матеріали сесій НАМН України, короткі повідомлення про оригінальні і ніде ще не надруковані дослідження у галузі експериментальної, клінічної та профілактичної медицини. Категорії читачів: науковці, лікарі, студенти медико-біологічного профілю.

«Український журнал медицини, біології та спорту» охоплює актуальні питання теоретичної та практичної медицини, біології, фізичного виховання і спорту. Журнал публікує наукові статті, оглядові статті, рецензії на книги. Одним із засновників і видавцем журналу є Чорноморський національний університет ім. Петра Могили. Всі ці та інші журнали в галузі медицини представлені на книжковій виставці «Нові надходження. Періодичні видання»

Завітайте до бібліотеки, де Вас завжди чекають!

Події та оголошення


травня
12
До уваги вступників на магістратуру

Увага! Реєстрація на ЄВІ/ЄФВВ (ЗНО для магістрів) з 12.05 – 05.06.2020 року Детальніше тут  

травня
15
Запрошуємо до участі у XVI Міжнародній науково-практичній он-лайн конференції «Сучасні проблеми екологічної психології: соціальні та особистісні ресурси створення благополучного локального середовища»

Шановні колеги! Запрошуємо Вас взяти участь у XVI Міжнародній науково-практичній он-лайн конференції «Сучасні проблеми екологічної психології: соціальні та особистісні ресурси створення благополучного локального середовища», яка відбудеться 15 травня 2020 року. До участі у конференції запрошуються науковці, викладачі вищих навчальних закладів …

червня
4
Конференція «Залучення патріотично активної молоді до розвитку громадянського суспільства як чинник соціальної безпеки України»

Шановні колеги! 4 червня 2020 року в Чорноморський національний університет імені Петра Могили заплановано II Міжнародну науково-практичну конференцію молодих учених «Залучення патріотично активної молоді до розвитку громадянського суспільства як чинник соціальної безпеки України». З огляду на пандемію COVID-19 і оголошений …