Наукова бібліотека ЧНУ імені Петра Могили доєдналась до круглого столу «Академічна доброчесність: досвід, практики, виклики, поступи»

25 жовтня 2023 року за підтримки Міністерства науки і освіти України відбувся круглий стіл «Академічна доброчесність: досвід, практики, виклики, поступи» до якого приєдналась Наукова бібліотека ЧНУ імені Петра Могили. Захід відбувся в онлайн-форматі, на платформі Zoom, а пряма трансляція здійснювалася на Youtubе-каналі КПІ імені Ігоря Сікорського.

Мета заходу – згуртувати академічну спільноту для:

обговорення викликів у запровадженні політик та процедур академічної доброчесності в освітньому процесі;

розуміння механізмів, які заважають рухати культуру академічної
доброчесності;

обміну досвідом, ідеями та напрацювання спільних рішень для подолання викликів.

У програмі заходу були наступні доповіді:

«Академічна доброчесність як стандарт поведінки і безумовна вимога часу» Олена Рижко доктор наук із соціальних комунікацій, професор кафедри видавничої справи та редагування Навчально-наукового інституту журналістики КНУ імені Тараса Шевченка

«Політики академічної доброчесності, відкритої науки та штучного інтелекту в ЗВО: як забезпечити ефективну взаємодію?», Артем Артюхов, член Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти, керівник Групи сприяння академічній доброчесності Сумського державного університету.

«Імплементація принципів академічної доброчесності в практику діяльності університетів. Проблеми та шляхи вирішення», Анатолій Мельниченко, проректор КПІ імені Ігоря Сікорського.

Дякуємо всім хто доєднався до цього заходу та поділився власними думками щодо академічної доброчесності!