Шановні колеги!

Наукова бібліотека ЧНУ ім. Петра Могили пропонує долучитися до роботи з міжнародною наукометричною базою даних Scopus.

Мета використання  бази даних наукової інформації – науково-дослідна, підвищення рівня освіти та персональне використання користувачами; забезпечення якісного безперервного доступу до міжнародних баз даних наукової інформації.

Доступ до бази даних наукової інформації здійснюється в режимі онлайн  через зовнішні ІР-адреси ЧНУ ім. Петра Могили з 04.12.2018 р. до 31.05.2019 р..

Користувачі мають право на доступ, пошук, перегляд та інше використання електронних інформаційних ресурсів, відповідно до ліцензійних правил власників електронних інформаційних ресурсів; на реєстрацію персонального віддаленого доступу до МНБД Scopus.

Доступ до МНБД Scopus мають: педагогічні та науково-педагогічні працівники, науковці та інші особи, які не є співробітниками ЧНУ ім. Петра Могили, але мають професійну потребу в доступі до електронних наукових баз даних в режимі онлайн.

Забезпечення доступу до інформаційних ресурсів здійснюється відповідно до Порядку забезпечення доступу вищих навчальних закладів і наукових установ, що знаходяться у сфері управління МОН України, до електронних наукових баз даних, затвердженого Наказом Міністерства освіти та науки України №1213 від 06.11.2018р.

Успіхів в пошуку та якісних наукових досліджень!

травня
Запрошуємо на “День факультету із Посвятою в економісти”

23 травня о 14.00 в актовій залі ЧНУ ім. Петра Могили відбудеться святкування Дня факультету економічних наук! Запрошуємо всіх охочих!

Вакансія в Міжнародному відділі ЧНУ ім. Петра Могили

УВАГА! Студентам (випускних курсів) та випускникам! Запрошуємо активних та цілеспрямованих на роботу у Міжнародний відділ ЧНУ ім. Петра Могили. Вакансія координатора міжнародних освітніх програм та грантової роботи. За детальною інформацією звертатися у міжнародний відділ (5-104). Графік роботи: повний робочий день. …

травня
Набір на навчання з підготовки педагогів-організаторів за програмою розвитку навичок “Proskills”

Шановні журналісти, з 18 по 28 травня в Одесі на базі літнього табору “Молода гвардія” проходить навчання з підготовки педагогів-організаторів за програмою розвитку навичок “Proskills”. Навчання відбувається за підтримки Фонду ООН у галузі народонаселення (UNFPA). Більше інформації можна прочитати тут.