Наукова бібліотека ЧНУ ім. Петра Могили: література для студентів-фармацевтів

У 2019 році в ЧНУ ім. Петра Могили відбувся перший набір на навчання за спеціальністю 226 «Фармація, промислова фармація» за першим (бакалаврським) рівнем вищої освіти.

Нагадаємо, що спеціальність було започатковано на підставі рішення Ліцензійної комісії МОН України (протокол №14 від 02 листопада 2018 р.) та відповідно до наказу МОН України №1717-л від 02.11.2018 р.

У зв’язку з відкриттям нової спеціальності Наукова бібліотека разом із Медичним інститутом ЧНУ ім. Петра Могили провели підготовчу роботу, у результаті якої в найкращих видавництвах України було закуплено необхідну літературу для студентів-фармацевтів.

Пропонуємо ознайомитись із книгами на фармацевтичну тематику, які відтепер є в Науковій бібліотеці ЧНУ ім. Петра Могили.