Наукова бібліотека ЧНУ ім. П. Могили: абонемент


Бібліотека завжди була і є джерелом знань для тих, хто має бажання наповнити знаннями мозок та серце. Незважаючи на сучасні інформаційні технології, книга залишається основним інформаційним джерелом. Спілкування з нею допомагає не тільки оволодіти певними знаннями, але й залучає до культурних надбань та цінностей.

Абонемент – найбільш зручний для студентів відділ Наукової бібліотеки ЧНУ ім. Петра Могили, тому що надає можливість своїм користувачам отримати з фонду видання для роботи за межами бібліотеки.

Пріоритетними напрямами в роботі абонементу є:

– вивчення читацьких інтересів;

– формування у студентів бібліотечно-бібліографічної грамотності;

– інформаційне обслуговування;

– популяризація книг;

– індивідуальна робота з читачами.

Фонд відділу налічує близько 60 000 примірників. Це наукова та навчальна література з історії України та світової історії, правознавства, філософії, соціології, психології, медицини, охорони навколишнього середовища, мовознавства, літератури, спорту тощо.

Вагомий відсоток книжкового фонду становить художня література, переклади творів зарубіжних письменників, сучасна художня література.

Працівники абонементу здійснюють реєстрацію та перереєстрацію користувачів. Тут можна отримати інформацію про основні правила користування бібліотекою, графік роботи, про послуги бібліотеки.

Студентам для запису до бібліотеки потрібен студентський квиток, після чого бібліотекар заповнює особистий формуляр.

На абонементі підручники та навчально-методичні матеріали видаються на семестр або навчальний рік. У разі обмеженої кількості – за списками груп від старост. Навчальна література на семестр розподіляється та видається згідно з переліком дисциплін за навчальним планом для кожної спеціальності окремо. Також на абонементі є послуга «Нічний абонемент»: книги в обмеженій кількості можуть видаватися тільки на один або два дні.

Під час користування абонементом студенти мають право на якісне обслуговування та доброзичливе ставлення.

Ефективність обслуговування на абонементі залежить від професіоналізму, комунікабельності, ерудованості бібліотекарів. Співробітники бібліотеки можуть виконувати замовлення студентів не тільки за стандартними ознаками літератури: автор, назва, але й за кольором, розміром, а іноді й за незвичайними ознаками: «Книга зі шляпкою», «Шекспір на роликах», «Лиса жінка» і тому подібне.

Ми з радістю приймаємо всіх, хто до нас приходить. Формула якості обслуговування на абонементі: «Задоволений читач – успішна бібліотека».

 

Події та оголошення


травня
12
До уваги вступників на магістратуру

Увага! Реєстрація на ЄВІ/ЄФВВ (ЗНО для магістрів) з 12.05 – 05.06.2020 року Детальніше тут  

травня
15
Запрошуємо до участі у XVI Міжнародній науково-практичній он-лайн конференції «Сучасні проблеми екологічної психології: соціальні та особистісні ресурси створення благополучного локального середовища»

Шановні колеги! Запрошуємо Вас взяти участь у XVI Міжнародній науково-практичній он-лайн конференції «Сучасні проблеми екологічної психології: соціальні та особистісні ресурси створення благополучного локального середовища», яка відбудеться 15 травня 2020 року. До участі у конференції запрошуються науковці, викладачі вищих навчальних закладів …

червня
4
Конференція «Залучення патріотично активної молоді до розвитку громадянського суспільства як чинник соціальної безпеки України»

Шановні колеги! 4 червня 2020 року в Чорноморський національний університет імені Петра Могили заплановано II Міжнародну науково-практичну конференцію молодих учених «Залучення патріотично активної молоді до розвитку громадянського суспільства як чинник соціальної безпеки України». З огляду на пандемію COVID-19 і оголошений …