Наукова бібліотека ЧНУ ім. П. Могили: абонемент


Бібліотека завжди була і є джерелом знань для тих, хто має бажання наповнити знаннями мозок та серце. Незважаючи на сучасні інформаційні технології, книга залишається основним інформаційним джерелом. Спілкування з нею допомагає не тільки оволодіти певними знаннями, але й залучає до культурних надбань та цінностей.

Абонемент – найбільш зручний для студентів відділ Наукової бібліотеки ЧНУ ім. Петра Могили, тому що надає можливість своїм користувачам отримати з фонду видання для роботи за межами бібліотеки.

Пріоритетними напрямами в роботі абонементу є:

– вивчення читацьких інтересів;

– формування у студентів бібліотечно-бібліографічної грамотності;

– інформаційне обслуговування;

– популяризація книг;

– індивідуальна робота з читачами.

Фонд відділу налічує близько 60 000 примірників. Це наукова та навчальна література з історії України та світової історії, правознавства, філософії, соціології, психології, медицини, охорони навколишнього середовища, мовознавства, літератури, спорту тощо.

Вагомий відсоток книжкового фонду становить художня література, переклади творів зарубіжних письменників, сучасна художня література.

Працівники абонементу здійснюють реєстрацію та перереєстрацію користувачів. Тут можна отримати інформацію про основні правила користування бібліотекою, графік роботи, про послуги бібліотеки.

Студентам для запису до бібліотеки потрібен студентський квиток, після чого бібліотекар заповнює особистий формуляр.

На абонементі підручники та навчально-методичні матеріали видаються на семестр або навчальний рік. У разі обмеженої кількості – за списками груп від старост. Навчальна література на семестр розподіляється та видається згідно з переліком дисциплін за навчальним планом для кожної спеціальності окремо. Також на абонементі є послуга «Нічний абонемент»: книги в обмеженій кількості можуть видаватися тільки на один або два дні.

Під час користування абонементом студенти мають право на якісне обслуговування та доброзичливе ставлення.

Ефективність обслуговування на абонементі залежить від професіоналізму, комунікабельності, ерудованості бібліотекарів. Співробітники бібліотеки можуть виконувати замовлення студентів не тільки за стандартними ознаками літератури: автор, назва, але й за кольором, розміром, а іноді й за незвичайними ознаками: «Книга зі шляпкою», «Шекспір на роликах», «Лиса жінка» і тому подібне.

Ми з радістю приймаємо всіх, хто до нас приходить. Формула якості обслуговування на абонементі: «Задоволений читач – успішна бібліотека».

 

Події та оголошення


березня
21
Відбудеться відкрита лекція від Данила Сиротинського

21 березня о 15.30 Данило Сиротинський, співзасновник, техлід в компанії Dragon`s Games проведе відкриту лекцію про GameDev. На заходу будуть обговорюватися такі питання:

березня
21
Відбудеться відкриття виставки дитячих малюнків «Ми є, ми поряд, ми з вами»

21 березня – Всесвітній день інформування про синдром Дауна. ЧНУ імені Петра Могили запрошує долучитися до цієї події, тому 21 березня о 14.00 у 10 корпусі відбудеться відкриття виставки дитячих малюнків «Ми є, ми поряд, ми з вами», яка присвячується …

березня
26
Відбудеться звітно-виборна конференція Профспілкового комітету ЧНУ ім. Петра Могили

26 березня о 14.30 у приміщенні Вченої ради відбудеться звітно-виборна конференція Профспілкового комітету ЧНУ ім. Петра Могили. Запрошуються обрані учасники конференції.