Національний академічний контактний центр DAAD інформує про програми для студентів та викладачів

DAAD (Німецька академічна обмінна служба) є однією з найбільш престижних організацій, що пропонує широкий спектр програм, які допомагають українським студентам та науковцям здобувати освіту та проводити дослідження в Німеччині.

Чорноморський національний університет імені Петра Могили довго співпрацює з DAAD, та багато наших студентів і викладачів отримують безцінний досвід навчання, викладання або розробки проектів/досліджень за підтримки цієї організації.

Для допомоги українським студентам і науковцям, а також для продуктивного розповсюдження інформації був створений Національний академічний контактний центр для України, що діє за посиланням. На веб-сайті DAAD надає стартову інформацію про життя в Німеччині, зокрема про систему вищої освіти та наукових досліджень. За бажанням можна записатися на індивідуальну онлайн-консультацію. Крім того, на сайті можна знайти огляд різноманітних програм навчання, викладання та дослідження, а також пропозиції підтримки та стипендіальну базу DAAD.

DAAD активно допомагає українським студентам та випускникам, щоб уможливити їхнє перебування у Німеччині. Подання заяв на стипендіальні програми для перебування в Німеччині доступне на регулярній основі. У стипендіальній базі даних ви також знайдете інформацію про стипендіальні програми інших організацій. DAAD пропонує також численні програми підтримки університетських проектів.

Найактуальніша інформація доступна в соціальних мережах за посиланням. Крім того, для батьків, студентів та викладачів доступні інформаційні матеріали щодо навчання та проведення досліджень у Німеччині, а також можливостей отримання стипендій, українською, німецькою та англійською мовами.