Національний академічний контактний пункт DAAD в Україні повідомляє про відкриття конкурсу на стипендії DAAD!

Національний академічний контактний пункт DAAD в Україні повідомляє про відкриття конкурсу на стипендії DAAD!

У стипендіальній базі DAAD ви знайдете інформацію про можливості підтримки довготривалого перебування у Німеччині студентів, випускників, науковців та викладачів від DAAD, а також пропозиції окремих інших організацій.

Важливе зауваження для студентів та науковців з України:

Звертаємо вашу увагу на те, що подання заяви на стипендію DAAD потребує певний час. Заяви на більшість програм приймаються влітку-восени. Фінансування починається зазвичай із зимового семестру наступного навчального року.

У пошуковику можна ознайомитися з актуальною інформацією про стипендії для студентів, аспірантів та вчених.
Мова – німецька чи англійська.
Додаткова інформація для українських пошукачів.
Контакти : Контакт – DAAD Україна (daad-ukraine.org)