Наталя Михайлівна Лазарєва


старший викладач
кафедри конституційного та адміністративного права і процесу юридичного факультету ЧНУ імені Петра Могили

Освіта та професійний шлях

 

У 1989 році закінчила навчання в Одеському університеті ім. І.І. Мечнікова, отримала повну вищу освіту за спеціальністю «Правознавство» та здобула кваліфікацію спеціаліст.

У 2002 році закінчила магістратуру Одеської національної юридичної академії за спеціальністю «Державне управління, правознавство».

З серпня 1989 року по квітень 1991 року працювала юрисконсультом у сільгоспуправлінні Братського району Миколаївської області.

З квітня 1991 року по червень 1994 року – юристом у райдержадміністрації Братського району.

З липня 1994 року по вересень 1997 року Лазарєва Н.М. працювала у територіальному відділенні Антимонопольного комітету у Миколаївській області на посадах провідного спеціаліста, головного спеціаліста та начальник юридичного відділу.

З вересня 1997 року по липень 2001 року – у Миколаївській обласній раді радником голови з правових питань, завідувачем юридичного відділу.

З липня 2001 року по серпень 2014 року займала посади головного держподатінспектора юридичного відділу, начальника управління правової роботи, заступника голови – начальника управління, начальника юридичного управління Державної податкової адміністрації.

Має публікації з питань антимонопольного законодавства, податкового права, зокрема досліджувала питання спрощеної системи оподаткування, прав громадян на відмову від присвоєння ідентифікаційного номеру за релігійними переконаннями.

Коло наукових інтересів: нормативно правове регулювання у сфері здійснення господарської діяльності, зокрема в сфері оподаткування.

 

 

Події та оголошення


грудня
14
Церемонія нагородження переможців конкурсу “Ліга кращих”

1-10 грудня тривало голосування за кращу соціальну рекламу від учнів 10-11 класів Миколаївської області в рамках конкурсу «Ліга кращих». Уже завтра, 14 грудня, відбудеться урочиста церемонія нагородження переможців конкурсу «Ліга кращих», яку організовує кафедра соціальної роботи, управління й педагогіки. Розклад …

грудня
18
Гра Гюнтера Хорна «Тюрма»

Центр соціально-психологічної підтримки ЧНУ ім. Петра Могили запрошує всіх охочих взяти участь у грі Гюнтера Хорна «Тюрма». Ця гра виробляє навички комунікації, а також, як будь-яка гра, де є місце конкуренції, суперництва, азарту, може допомогти у вираженні своєї індивідуальності й …

грудня
7
Відкриття виставки “Золотий Буг-2018”

7 грудня о 15.00 в галереї мистецтв ЧНУ імені Петра Могили відбудеться відкриття виставки Українські художники – Миколаєву «Золотий Буг-2018». Роботи, зібрані в експозицію, були створені дванадцятьма українськими художниками. На своїх полотнах митці показали Миколаїв таким, яким його не бачить …