Наталя Михайлівна Лазарєва


старший викладач
кафедри конституційного та адміністративного права і процесу юридичного факультету ЧНУ імені Петра Могили

Освіта та професійний шлях

 

У 1989 році закінчила навчання в Одеському університеті ім. І.І. Мечнікова, отримала повну вищу освіту за спеціальністю «Правознавство» та здобула кваліфікацію спеціаліст.

У 2002 році закінчила магістратуру Одеської національної юридичної академії за спеціальністю «Державне управління, правознавство».

З серпня 1989 року по квітень 1991 року працювала юрисконсультом у сільгоспуправлінні Братського району Миколаївської області.

З квітня 1991 року по червень 1994 року – юристом у райдержадміністрації Братського району.

З липня 1994 року по вересень 1997 року Лазарєва Н.М. працювала у територіальному відділенні Антимонопольного комітету у Миколаївській області на посадах провідного спеціаліста, головного спеціаліста та начальник юридичного відділу.

З вересня 1997 року по липень 2001 року – у Миколаївській обласній раді радником голови з правових питань, завідувачем юридичного відділу.

З липня 2001 року по серпень 2014 року займала посади головного держподатінспектора юридичного відділу, начальника управління правової роботи, заступника голови – начальника управління, начальника юридичного управління Державної податкової адміністрації.

Має публікації з питань антимонопольного законодавства, податкового права, зокрема досліджувала питання спрощеної системи оподаткування, прав громадян на відмову від присвоєння ідентифікаційного номеру за релігійними переконаннями.

Коло наукових інтересів: нормативно правове регулювання у сфері здійснення господарської діяльності, зокрема в сфері оподаткування.

 

 

Події та оголошення


березня
5
Запрошуємо взяти участь у соціально-психологічній грі “Я і моя Леді”

Центр соціально-психологічної підтримки ЧНУ ім. Петра Могили запрошує всіх охочих взяти участь у соціально-психологічній грі “Я і моя Леді”.

лютого
21
Запрошуємо до обговорення фільму “Крути 1918”

21 лютого о 9:00 у читальній залі Інституту філології за участі істориків та філологів проходитиме обговорення фільму «Крути 1918» (2019 р.). Запрошуємо всіх охочих!

Вакансія у Відділі міжнародних зв’язків

Відділ міжнародних зв’язків запрошує на роботу випускників/магістрів зі знанням англійської мови! З усіх деталей звертатися до ВМЗ (ауд. 5-104). Контактний телефон: 76-55-77