Наталя Михайлівна Лазарєва


старший викладач
кафедри конституційного та адміністративного права і процесу юридичного факультету ЧНУ імені Петра Могили

Освіта та професійний шлях

 

У 1989 році закінчила навчання в Одеському університеті ім. І.І. Мечнікова, отримала повну вищу освіту за спеціальністю «Правознавство» та здобула кваліфікацію спеціаліст.

У 2002 році закінчила магістратуру Одеської національної юридичної академії за спеціальністю «Державне управління, правознавство».

З серпня 1989 року по квітень 1991 року працювала юрисконсультом у сільгоспуправлінні Братського району Миколаївської області.

З квітня 1991 року по червень 1994 року – юристом у райдержадміністрації Братського району.

З липня 1994 року по вересень 1997 року Лазарєва Н.М. працювала у територіальному відділенні Антимонопольного комітету у Миколаївській області на посадах провідного спеціаліста, головного спеціаліста та начальник юридичного відділу.

З вересня 1997 року по липень 2001 року – у Миколаївській обласній раді радником голови з правових питань, завідувачем юридичного відділу.

З липня 2001 року по серпень 2014 року займала посади головного держподатінспектора юридичного відділу, начальника управління правової роботи, заступника голови – начальника управління, начальника юридичного управління Державної податкової адміністрації.

Має публікації з питань антимонопольного законодавства, податкового права, зокрема досліджувала питання спрощеної системи оподаткування, прав громадян на відмову від присвоєння ідентифікаційного номеру за релігійними переконаннями.

Коло наукових інтересів: нормативно правове регулювання у сфері здійснення господарської діяльності, зокрема в сфері оподаткування.

 

 

Події та оголошення


липня
1
Запрошуються науково-педагогічні працівники ЗВО до участі у проекті «Вивчай та розрізняй: інфо-медійна грамотність»

Рада міжнародних наукових досліджень та обмінів (IREX in Ukraine) та Академія Української Преси (АУП) запрошують науково-педагогічних працівників закладів вищої освіти (ЗВО), які здійснюють підготовку педагогічних кадрів, до участі у проекті «Вивчай та розрізняй: інфо-медійна грамотність». Проект виконується за підтримки посольств Великої Британії …

липня
13
Молодіжний обмін у Нідерландах 13-21 липня

NGO Go On шукає учасників для участі у молодіжному обміні «Beea reason 2 be 2 gether». 35 молодих людей з Нідерландів, України, Вірменії, Словаччини та Іспанії протягом тижня будуть спільно працювати над покращенням знань щодо саморозвитку, міжнаціональної рівності, медіаграмотності і …

липня
3
Відбудеться конвокація випускників ЧНУ ім. Петра Могили

3 липня 2019 року відбудеться конвокація студентів ЧНУ ім. Петра Могили! У програмі заходу: 17:00-17:15 – покладання квітів до Меморіалу героїв-ольшанців; 17:15-17:45 – урочиста хода бакалаврів та магістрів вул. Соборною до Обласного палацу культури; 18:00-20:00 – церемонія вручення дипломів бакалаврів …