Наталя Михайлівна Лазарєва


старший викладач
кафедри конституційного та адміністративного права і процесу юридичного факультету ЧНУ імені Петра Могили

Освіта та професійний шлях

У 1989 році закінчила навчання в Одеському університеті ім. І.І. Мечнікова, отримала повну вищу освіту за спеціальністю «Правознавство» та здобула кваліфікацію спеціаліст.

У 2002 році закінчила магістратуру Одеської національної юридичної академії за спеціальністю «Державне управління, правознавство».

З серпня 1989 року по квітень 1991 року працювала юрисконсультом у сільгоспуправлінні Братського району Миколаївської області.

З квітня 1991 року по червень 1994 року – юристом у райдержадміністрації Братського району.

З липня 1994 року по вересень 1997 року Лазарєва Н.М. працювала у територіальному відділенні Антимонопольного комітету у Миколаївській області на посадах провідного спеціаліста, головного спеціаліста та начальник юридичного відділу.

З вересня 1997 року по липень 2001 року – у Миколаївській обласній раді радником голови з правових питань, завідувачем юридичного відділу.

З липня 2001 року по серпень 2014 року займала посади головного держподатінспектора юридичного відділу, начальника управління правової роботи, заступника голови – начальника управління, начальника юридичного управління Державної податкової адміністрації.

Має публікації з питань антимонопольного законодавства, податкового права, зокрема досліджувала питання спрощеної системи оподаткування, прав громадян на відмову від присвоєння ідентифікаційного номеру за релігійними переконаннями.

Наукові інтереси: нормативно правове регулювання у сфері здійснення господарської діяльності, зокрема в сфері оподаткування.

Контакти:
 (0512) 55-05-54

Події та оголошення


травня
12
До уваги вступників на магістратуру

Увага! Реєстрація на ЄВІ/ЄФВВ (ЗНО для магістрів) з 12.05 – 05.06.2020 року Детальніше тут  

травня
15
Запрошуємо до участі у XVI Міжнародній науково-практичній он-лайн конференції «Сучасні проблеми екологічної психології: соціальні та особистісні ресурси створення благополучного локального середовища»

Шановні колеги! Запрошуємо Вас взяти участь у XVI Міжнародній науково-практичній он-лайн конференції «Сучасні проблеми екологічної психології: соціальні та особистісні ресурси створення благополучного локального середовища», яка відбудеться 15 травня 2020 року. До участі у конференції запрошуються науковці, викладачі вищих навчальних закладів …

червня
4
Конференція «Залучення патріотично активної молоді до розвитку громадянського суспільства як чинник соціальної безпеки України»

Шановні колеги! 4 червня 2020 року в Чорноморський національний університет імені Петра Могили заплановано II Міжнародну науково-практичну конференцію молодих учених «Залучення патріотично активної молоді до розвитку громадянського суспільства як чинник соціальної безпеки України». З огляду на пандемію COVID-19 і оголошений …