Настав час готуватися до ХІІ Економічного турніру!

Збирай команду, подавай заявку, уважно читай правила та готуй відповіді на питання!

Пропонуємо ознайомитися з питаннями турніру:

Питання до ХІІ Економічного турніру

1. Економічний експеримент в дії: спробуйте знайти економічну ідею, що призвела до найбільших економічних втрат в історії.
  2. Чи підлягає закону граничної спадної корисності кохання? Аргументуйте.
  3. Час лікує – розбиті серця загоюються. Знайдіть 3 аналоги в економічній науці або економіці та проаналізуйте.
  4. Скільки має коштувати “Панацея” – пігулка, яка виліковує всі хвороби?
  5. Сформулюйте та порівняйте моделі раціональної поведінки у супермаркеті та на сторінці інтернет-магазину.
  6. Чому в Вікіпедії інформація має тенденцію до рівноваги, де більшість погоджується із її правдивістю та коректністю, а в Фейсбуці, навпаки, в стійкій рівновазі може знаходитися неправдива або неточна інформація?
  7. Монобров iPhone, безрамочність Samsung чи слайдер Oppo Find X? За яким із трендів ви бачите розвиток ринку смартфонів у найближчі роки?
  8. Чемпіонат світу по футболу 2018 р.: несподіваний успіх Хорватії, Росії й Англії та фіаско Німеччини, Іспанії і Аргентини. Економічні вигоди для перших та економічні втрати для других.
  9. HR-менеджмент у цифрах: селекційна політика Шахтаря VS Динамо за останні 12 років.
  10. Економічні вигоди та втрати від читання 700-ти сторінок «Капіталу у ХХІ ст.» Т. Пікетті.
  11. Рецепти Еріка Райнерта («Як багаті країни стали багатими, і чому бідні країни залишаються бідними») як основа економічного націоналізму та формула українського прориву.
  12. «Світ Юрського періоду». За яких умов вкладення коштів у програму розвитку динозаврів або навіть купівля самого динозавра шляхом аукціону може стати вдалим інвестиційним рішенням?
  13. «Час» (2011). Яким ви уявляєте раціонального економічного агента у світі, де єдиною валютою, від якої залежить ваше життя, є час?
  14. Рональд Рейган – можливо, не останній Президент-актор у світовій політиці. Економіка США до і після президентства Р. Рейгана.
  15. До 50-річчя польоту Ніла Армстронга. Квиток до Місяця 50 років тому і сьогодні: як змінився попит і пропозиція?

Питання, правила та форму для реєстрації ви можете знайти у прикріпленому документі

Заявка, правила турніру

Бажаємо успіхів!

травня
Запрошуємо на “День факультету із Посвятою в економісти”

23 травня о 14.00 в актовій залі ЧНУ ім. Петра Могили відбудеться святкування Дня факультету економічних наук! Запрошуємо всіх охочих!

Вакансія в Міжнародному відділі ЧНУ ім. Петра Могили

УВАГА! Студентам (випускних курсів) та випускникам! Запрошуємо активних та цілеспрямованих на роботу у Міжнародний відділ ЧНУ ім. Петра Могили. Вакансія координатора міжнародних освітніх програм та грантової роботи. За детальною інформацією звертатися у міжнародний відділ (5-104). Графік роботи: повний робочий день. …

травня
Набір на навчання з підготовки педагогів-організаторів за програмою розвитку навичок “Proskills”

Шановні журналісти, з 18 по 28 травня в Одесі на базі літнього табору “Молода гвардія” проходить навчання з підготовки педагогів-організаторів за програмою розвитку навичок “Proskills”. Навчання відбувається за підтримки Фонду ООН у галузі народонаселення (UNFPA). Більше інформації можна прочитати тут.