Наші таланти: Наталя Хандобіна – студентка кафедри психології ЧНУ імені Петра Могили


Розпочинаємо знайомство з нашими талановитими студентами і випускниками, місійна діяльність яких сповнює нас гордості та надихає.

Наталя Хандобіна – студентка 566МЗ групи, працює психологом у Миколаївському обласному центрі онкології. На консультації до неї приходять, як пацієнти, так і працівники лікарні. До речі, у центрі онкології психолога не було з 90-х років, тому спеціаліста такого напрямку закладу дуже не вистачало.

Детальніше в репортажі кореспондентів Суспільного.

Нещодавно Наталя заснувала ГО «Фенікс» – організацію для психологічного супроводу жінок, що отримували лікування онко-гінекологічних хвороб.

Також Наталя є:

  • керівником психологічного центру «Кристал»;
  • ведучою он-лайн проекту «Як жити далі…» для тих, хто зустрівся у своєму житті з діагнозом «онкологія»;
  • автором трансформаційної гри LifeTime та щоденника балансу, які допоможуть створити власний рецепт щастя;
  • ведучою авторського циклу тренінгів «Хто я» про знайомство з собою.

У своїй роботі Наталя використовує позитивну психотерапію, символдраму, МАК, арт-терапію та інші цікаві інструменти з найкращих психологічних напрямів.

Наталя про себе:

«Вважаю, що знайомство з Собою Справжнім найцікавіше і в той самий час найважче. Бо саме коли ми пізнаємо себе, ми пізнаємо світ. І можемо познайомити наших дітей зі світом. Не словом, а особистим прикладом показати їм, як це бути щасливим, любити та приймати любов, бути унікальною та неповторною часткою цього неосяжного Всесвіту».

Бажаємо Наталі успіхів і натхнення у такій важливій і непростій роботі!

Події та оголошення


червня
22
Конференція трудового колективу ЧНУ імені Петра Могили

22 червня 2020 року о 15:00 в актовій залі ЧНУ імені Петра Могили відбудеться конференція трудового колективу Порядок денний: 1. Затвердження нової редакції Статуту ЧНУ імені Петра Могили 2. Затвердження Стратегічного плану розвитку ЧНУ імені Петра Могили на період 2019-2024 …

Набір на безкоштовне семестрове стажування в Поморській Академії (Слупськ, Польща)

Шановні студенти! Оголошується набір на безкоштовне семестрове стажування в Поморській Академії (Слупськ, Польща) на осінь 2020-2021 н.р. Основні вимоги до учасників: студент/ка ЧНУ ім. Петра Могили 2-3, 5 курс навчання, будь-яка спеціальність знання польської мови (А2 і вище) академічна успішність …

травня
12
До уваги вступників на магістратуру

Увага! Реєстрація на ЄВІ/ЄФВВ (ЗНО для магістрів) з 12.05 – 05.06.2020 року Детальніше тут