Наші студенти – найкращі в Україні!

Як довести, що Ви  – кращий студент не на словах, а на справах? Наші студенти знають як – взяти участь у Всеукраїнському конкурсі «Кращий студент України», регіональний етап якого відбувся 22 лютого в концерт-холлі «Юність».

За можливість стати переможцем у цьому етапі та представляти Миколаївську область  на рівні України змагалися 8 студентів. Конкурсна програма для них складалася з трьох етапів: фільм-візитівка, творчий виступ та розповідь на тему «Три добрих справи».

Організаторами конкурсу виступили ГО «Миколаївський дослідницько-аналітичний центр», Всеукраїнська молодіжна громадська організація «Студентська республіка» та ГО «Міжнаціональний студентський парламент».

Членам журі було важко прийняти остаточне рішення, адже усі виступи були оригінальними й дуже щирими. Та після обговорення вони назвали імена переможців. Третє місце посіла студентка Технолого-економічного коледжу Миколаївського аграрного університету Марія Шарата. Друге місце разом з Маргаритою Папковою, студенткою МНУ ім. Сухомлинського, посів наш студент кафедри «Фінанси та кредит» ЧНУ ім. Петра Могили МАКСИМ СУПРУНЧУК. На першому ж місці опинився студент НУК ім. адмірала Макарова  Павло Ковпак, який захищатиме Миколаївську область на всеукраїнському етапі конкурсу.

Тріо джихадистів

Обирали як кращого студента в Миколаївській області у спеціальній конкурсній програмі, так і у профільних номінаціях. Так, переможцем у номінації «Кращий студент-медійник» стала студентка кафедри журналістики ЧНУ ім. Петра Могили, головний редактор студентської газети «Вагант» ЄЛИЗАВЕТА БЕЗУШКО.

У номінації «Кращий студент – програміст» брали участь три студенти факультету комп’ютерних наук ЧНУ ім. Петра Могили.

Перше місце посів студент ІІІ курсу СТОВМАНЕНКО ВЛАД, ІІ місце студент ІV курсу ЛЕЙЗЕРОВИЧ РОМАН.

Костиря Міша, студент II курсу який також брав участь у конкурсі, здобув надвичайно корисний досвід! Ми впевнені, що його грандіозні перемоги ще попереду!

Вітаємо наших студентів на бажаємо їм нових досягнень та перемог у майбутньому!

Запрошуємо взяти участь у соціально-психологічній грі “Я і моя Леді”

Центр соціально-психологічної підтримки ЧНУ ім. Петра Могили запрошує всіх охочих взяти участь у соціально-психологічній грі “Я і моя Леді”.

Запрошуємо до обговорення фільму “Крути 1918”

21 лютого о 9:00 у читальній залі Інституту філології за участі істориків та філологів проходитиме обговорення фільму «Крути 1918» (2019 р.). Запрошуємо всіх охочих!

Вакансія у Відділі міжнародних зв’язків

Відділ міжнародних зв’язків запрошує на роботу випускників/магістрів зі знанням англійської мови! З усіх деталей звертатися до ВМЗ (ауд. 5-104). Контактний телефон: 76-55-77