Наш «Golden Byte»: студенти ЧНУ визнані кращими startup-розробниками Миколаєва!


28 квітня 2018 р. у м. Миколаєві відбувся регіональний етап Міжнародного чемпіонату комп’ютерних талантів «Golden Byte». Конкурс орієнтований на молоде, прогресивне покоління, яке прагне проявити та реалізувати свої здібності в галузі  IT-технологій, дизайну і комунікації.

У номінації «Startup Сhallenge» 1-е місце зайняла команда ЧНУ імені Петра Могили з проектом «Tringl». Склад команди: Кирило Данилов, Єгор Ухань (спеціальність «Комп’ютерна інженерія»). Керівник проекту – старший викладач Іван Сергійович Бурлаченко. Команда буде представляти свій проект у наступному турі, що відбудеться у м. Києві.

Друге місце у номінації «Startup Сhallenge» зайняла також команда нашого університету «MedLED». До складу команди входять: Дмитро Ремез (медичний інститут),  Павло Ткаченко (ФКН, спеціальність «Автоматизація та КІТ»). Керівник – старший викладач Олександр Євгенович Бєліков.

Зичимо всім учасникам подальших успіхів та нових перемог!!! Досягнення наших студентів  примножують славу факультету комп’ютерних наук та всього университету!

 

 

 

Події та оголошення


червня
19
Літня серія вебінарів Web of Science!

Шановні колеги! У ЧНУ імені Петра Могили розпочинається літня серія вебінарів 2018 року про можливості платформі Web of Science та інших ресурсів компанії Clarivate Analytics для наукової діяльності, яка проходитиме 19-21 червня. Вебінари безкоштовні! Долучайтеся та вдосконалюйте свої навички! Для ознайомлення з розкладом вебінарів …

червня
7
Вітаємо з відкриттям Ольвійського Форуму!

Шановні колеги, гості, молоді науковці та вчені! 7 червня розпочинається традиційна конференція ЧНУ імені Петра Могили – Міжнародний «Ольвійський форум: стратегії країн Причорноморського регіону в геополітичному просторі». Ми щиро вітаємо вас з початком цієї визначної події та зичимо творчої наснаги, цікавих …