Наш «Golden Byte»: студенти ЧНУ визнані кращими startup-розробниками Миколаєва!

28 квітня 2018 р. у м. Миколаєві відбувся регіональний етап Міжнародного чемпіонату комп’ютерних талантів «Golden Byte». Конкурс орієнтований на молоде, прогресивне покоління, яке прагне проявити та реалізувати свої здібності в галузі  IT-технологій, дизайну і комунікації.

У номінації «Startup Сhallenge» 1-е місце зайняла команда ЧНУ імені Петра Могили з проектом «Tringl». Склад команди: Кирило Данилов, Єгор Ухань (спеціальність «Комп’ютерна інженерія»). Керівник проекту – старший викладач Іван Сергійович Бурлаченко. Команда буде представляти свій проект у наступному турі, що відбудеться у м. Києві.

Друге місце у номінації «Startup Сhallenge» зайняла також команда нашого університету «MedLED». До складу команди входять: Дмитро Ремез (медичний інститут),  Павло Ткаченко (ФКН, спеціальність «Автоматизація та КІТ»). Керівник – старший викладач Олександр Євгенович Бєліков.

Зичимо всім учасникам подальших успіхів та нових перемог!!! Досягнення наших студентів  примножують славу факультету комп’ютерних наук та всього университету!

листопада
Тренінг «Технології ефективної взаємодії куратора-дорадника зі студентською групою (комунікація, методи згуртування групи та вирішення конфліктів)»

14.11.2018 о 10.30 запрошуємо кураторів-дорадників на тренінг «Технології ефективної взаємодії куратора-дорадника зі студентською групою (комунікація, методи згуртування групи та вирішення конфліктів)» в ауд.10-109. Програма тренінгу: – потреби студентів та ефективні методи комунікації; – методи експрес-діагностики психологічного клімату в групі та …

листопада
Презентація книги «Чорноморський центральний військово-морський архів 1794-1934 рр. Дослідження. Документи. Реєстр фондів: реконструкція»

14 листопада о 14.30 у приміщені Вченої ради університету відбудеться презентація книги «Чорноморський центральний військово-морський архів 1794-1934 рр.

листопада
Всесвітній день науки: Могилянські читання – 2018 та міжнародна організація «Лікарі без кордонів»

До Всесвітнього дня науки в ім’я миру та розвитку та Могилянських читань – 2018 ректоратом та медичним інститутом спільно з Миколаївським офісом міжнародної організації «Лікарі без кордонів» підготовлені заходи, на які запрошуються усі студенти та співробітники