Наш «Golden Byte»: студенти ЧНУ визнані кращими startup-розробниками Миколаєва!


28 квітня 2018 р. у м. Миколаєві відбувся регіональний етап Міжнародного чемпіонату комп’ютерних талантів «Golden Byte». Конкурс орієнтований на молоде, прогресивне покоління, яке прагне проявити та реалізувати свої здібності в галузі  IT-технологій, дизайну і комунікації.

У номінації «Startup Сhallenge» 1-е місце зайняла команда ЧНУ імені Петра Могили з проектом «Tringl». Склад команди: Кирило Данилов, Єгор Ухань (спеціальність «Комп’ютерна інженерія»). Керівник проекту – старший викладач Іван Сергійович Бурлаченко. Команда буде представляти свій проект у наступному турі, що відбудеться у м. Києві.

Друге місце у номінації «Startup Сhallenge» зайняла також команда нашого університету «MedLED». До складу команди входять: Дмитро Ремез (медичний інститут),  Павло Ткаченко (ФКН, спеціальність «Автоматизація та КІТ»). Керівник – старший викладач Олександр Євгенович Бєліков.

Зичимо всім учасникам подальших успіхів та нових перемог!!! Досягнення наших студентів  примножують славу факультету комп’ютерних наук та всього университету!

 

 

 

Події та оголошення


листопада
14
Тренінг «Технології ефективної взаємодії куратора-дорадника зі студентською групою (комунікація, методи згуртування групи та вирішення конфліктів)»

14.11.2018 о 10.30 запрошуємо кураторів-дорадників на тренінг «Технології ефективної взаємодії куратора-дорадника зі студентською групою (комунікація, методи згуртування групи та вирішення конфліктів)» в ауд.10-109. Програма тренінгу: – потреби студентів та ефективні методи комунікації; – методи експрес-діагностики психологічного клімату в групі та …

листопада
14
Презентація книги «Чорноморський центральний військово-морський архів 1794-1934 рр. Дослідження. Документи. Реєстр фондів: реконструкція»

14 листопада о 14.30 у приміщені Вченої ради університету відбудеться презентація книги «Чорноморський центральний військово-морський архів 1794-1934 рр.

листопада
12
Всесвітній день науки: Могилянські читання – 2018 та міжнародна організація «Лікарі без кордонів»

        До Всесвітнього дня науки в ім’я миру та розвитку та Могилянських читань – 2018 ректоратом та медичним інститутом спільно з Миколаївським офісом міжнародної організації «Лікарі без кордонів» підготовлені заходи, на які запрошуються усі студенти та співробітники