Народний депутат Олександр Пасічний у ЧНУ імені Петра Могили

Наприкінці вересня 2022 року до Чорноморського національного університету імені Петра Могили завітав народний депутат України Олександр Пасічний.

Олександр Пасічний – український приватний підприємець, політик, народний депутат України, член Комітету Верховної Ради з питань бюджету, активно займається благодійною та волонтерською діяльністю.

Протягом візиту депутата Олександра Пасічного до ЧНУ імені Петра Могили обговорили стратегії розвитку та відбудови університету з ректором Могилянки, оглянули масштаби та характер руйнувань будівель навчального закладу: зруйновано головний корпус університету, суміжні – без вікон та дверей.

Олександра Пасічного порадував настрій адміністрації університету, адже попри всі обставити в ЧНУ імені Петра Могили розпочався освітній процес.