Нарада представників TEMPUS CABRIOLET в рамках конференції DESSERT 2014 в м. Київ, Україна.

chdu-1

Протягом трьох днів з 17 травня по 19 травня команди TEMPUS CABRIOLET, TEMPUS SEREIN і TEMPUS GREENCO зустрічалися в Київському національному університеті імені Тараса Шевченка, де партнери консорціумів обговорювали розвинені та вдосконалені моделі співпраці між університетами та промисловістю, зелені аспекти обчислювальної техніки і комп’ютерних наук, а також сучасні питання модернізації післядипломної освіти в області кібербезпеки.

Ця зустріч була проведена в рамках 7-й Міжнародної конференції DESSERT 2014.
Партнери академії представили свій кейс (приклад) належної практики співпраці між університетами та компаніями в сфері ІКТ з різних місць України. Було запропоновано декілька нових моделей взаємодії та представлено таблицю відповідальності учасників проектів по кожному виду роботи. При цьому сформовані напрямки майбутньої діяльності та плани їх виконання.
TEMPUS GREENCO, SEREIN, CABRIOLET DESSERT Agenda

chdu-2 chdu-3 chdu-4 chdu-5

Сайт проекту

TEMPUS LOGO

This project has been funded with support from the European Commission. All publications on this website reflect the views only of the author, and the Commission cannot be held responsible for any use which may be made of the information contained therein.

Відбудеться відкрита лекція від Данила Сиротинського

21 березня о 15.30 Данило Сиротинський, співзасновник, техлід в компанії Dragon`s Games проведе відкриту лекцію про GameDev. На заходу будуть обговорюватися такі питання:

Відбудеться відкриття виставки дитячих малюнків «Ми є, ми поряд, ми з вами»

21 березня – Всесвітній день інформування про синдром Дауна. ЧНУ імені Петра Могили запрошує долучитися до цієї події, тому 21 березня о 14.00 у 10 корпусі відбудеться відкриття виставки дитячих малюнків «Ми є, ми поряд, ми з вами», яка присвячується …

Відбудеться звітно-виборна конференція Профспілкового комітету ЧНУ ім. Петра Могили

26 березня о 14.30 у приміщенні Вченої ради відбудеться звітно-виборна конференція Профспілкового комітету ЧНУ ім. Петра Могили. Запрошуються обрані учасники конференції.