Нарада представників TEMPUS CABRIOLET в рамках конференції DESSERT 2014 в м. Київ, Україна.

chdu-1

Протягом трьох днів з 17 травня по 19 травня команди TEMPUS CABRIOLET, TEMPUS SEREIN і TEMPUS GREENCO зустрічалися в Київському національному університеті імені Тараса Шевченка, де партнери консорціумів обговорювали розвинені та вдосконалені моделі співпраці між університетами та промисловістю, зелені аспекти обчислювальної техніки і комп’ютерних наук, а також сучасні питання модернізації післядипломної освіти в області кібербезпеки.

Ця зустріч була проведена в рамках 7-й Міжнародної конференції DESSERT 2014.
Партнери академії представили свій кейс (приклад) належної практики співпраці між університетами та компаніями в сфері ІКТ з різних місць України. Було запропоновано декілька нових моделей взаємодії та представлено таблицю відповідальності учасників проектів по кожному виду роботи. При цьому сформовані напрямки майбутньої діяльності та плани їх виконання.
TEMPUS GREENCO, SEREIN, CABRIOLET DESSERT Agenda

chdu-2 chdu-3 chdu-4 chdu-5

Сайт проекту

TEMPUS LOGO

This project has been funded with support from the European Commission. All publications on this website reflect the views only of the author, and the Commission cannot be held responsible for any use which may be made of the information contained therein.

Набір на військову підготовку за програмою офіцерів у 2020 році

Запрошуємо до участі у I (університетському) турі Всеукраїнської студентської олімпіади з математики