Нарада представників TEMPUS CABRIOLET в рамках конференції DESSERT 2014 в м. Київ, Україна. - ЧНУ iм. Петра Могили

chdu-1

Протягом трьох днів з 17 травня по 19 травня команди TEMPUS CABRIOLET, TEMPUS SEREIN і TEMPUS GREENCO зустрічалися в Київському національному університеті імені Тараса Шевченка, де партнери консорціумів обговорювали розвинені та вдосконалені моделі співпраці між університетами та промисловістю, зелені аспекти обчислювальної техніки і комп’ютерних наук, а також сучасні питання модернізації післядипломної освіти в області кібербезпеки.

Ця зустріч була проведена в рамках 7-й Міжнародної конференції DESSERT 2014.
Партнери академії представили свій кейс (приклад) належної практики співпраці між університетами та компаніями в сфері ІКТ з різних місць України. Було запропоновано декілька нових моделей взаємодії та представлено таблицю відповідальності учасників проектів по кожному виду роботи. При цьому сформовані напрямки майбутньої діяльності та плани їх виконання.
TEMPUS GREENCO, SEREIN, CABRIOLET DESSERT Agenda

chdu-2 chdu-3 chdu-4 chdu-5

Травень
Шановні науковці, працівники університету, ми щиро вітаємо вас з Днем науки!

Хай будуть із вами здоров’я і сила, І доля хай буде ласкава і щира, Щоб втоми не знали і суму ніколи, Хай злагода з миром панують у домі, І серце наповнюють щастя й надія. Ви – промені сонця, що гріють …

Травень
Оцінювання фізичної підготовленості студентів

25 – 26 травня о 14.00 у ЧНУ імені Петра Могили відбудеться щорічне оцінювання фізичної підготовленості студентської молоді.

травнь
Атестація претендентів на посаду держслужбовця щодо вільного володіння державною мовою

З 23 травня 2017 року у Чорноморському національному університеті імені Петра Могили мають змогу пройти атестацію щодо вільного володіння державною мовою усі претенденти на посаду держслужбовця.