Нарада представників TEMPUS CABRIOLET в м. Харків, Україна

chdu-1

Перша нарада представників проекту TEMPUS CABRIOLET відбулася в Національному аерокосмічному університеті імені М.Є. Жуковського “ХАІ” 24-25 січня 2014.
Всі партнери прибули до м. Харків, Україна і протягом двох днів представляли свої організації та погляди на майбутнє проекту TEMPUS CABRIOLET.
TEMPUS CABRIOLET Kick-off Agenda

chdu-2 chdu-3 chdu-4 chdu-5

Сайт проекту

TEMPUS LOGO

This project has been funded with support from the European Commission. All publications on this website reflect the views only of the author, and the Commission cannot be held responsible for any use which may be made of the information contained therein.

Запрошуємо взяти участь у соціально-психологічній грі “Я і моя Леді”

Центр соціально-психологічної підтримки ЧНУ ім. Петра Могили запрошує всіх охочих взяти участь у соціально-психологічній грі “Я і моя Леді”.

Запрошуємо до обговорення фільму “Крути 1918”

21 лютого о 9:00 у читальній залі Інституту філології за участі істориків та філологів проходитиме обговорення фільму «Крути 1918» (2019 р.). Запрошуємо всіх охочих!

Вакансія у Відділі міжнародних зв’язків

Відділ міжнародних зв’язків запрошує на роботу випускників/магістрів зі знанням англійської мови! З усіх деталей звертатися до ВМЗ (ауд. 5-104). Контактний телефон: 76-55-77