Нарада представників TEMPUS CABRIOLET в м. Харків, Україна - ЧНУ iм. Петра Могили

Нарада представників TEMPUS CABRIOLET в м. Харків, Україна

chdu-1

Перша нарада представників проекту TEMPUS CABRIOLET відбулася в Національному аерокосмічному університеті імені М.Є. Жуковського “ХАІ” 24-25 січня 2014.
Всі партнери прибули до м. Харків, Україна і протягом двох днів представляли свої організації та погляди на майбутнє проекту TEMPUS CABRIOLET.
TEMPUS CABRIOLET Kick-off Agenda

chdu-2 chdu-3 chdu-4 chdu-5

Сайт проекту

TEMPUS LOGO

This project has been funded with support from the European Commission. All publications on this website reflect the views only of the author, and the Commission cannot be held responsible for any use which may be made of the information contained therein.

жовтня
Проведення Фестивалю «Кіно проти корупції»

Міністерство освіти і науки України Чорноморський національний університет імені Петра Могили 54003, Україна м. Миколаїв вул. 68 Десантників, 10 Телефон: (0512) 50-03-33 Факс: (0512) 50-00-69 e-mail: rector@chmnu.edu.ua Прес-анонс В ЧНУ ім. Петра Могили в межах проведення Фестивалю «Кіно проти корупції» відбуватимуться  …