Нарада представників TEMPUS CABRIOLET в м. Харків, Україна - ЧНУ iм. Петра Могили

Нарада представників TEMPUS CABRIOLET в м. Харків, Україна

chdu-1

Перша нарада представників проекту TEMPUS CABRIOLET відбулася в Національному аерокосмічному університеті імені М.Є. Жуковського “ХАІ” 24-25 січня 2014.
Всі партнери прибули до м. Харків, Україна і протягом двох днів представляли свої організації та погляди на майбутнє проекту TEMPUS CABRIOLET.
TEMPUS CABRIOLET Kick-off Agenda

chdu-2 chdu-3 chdu-4 chdu-5

Травень
Шановні науковці, працівники університету, ми щиро вітаємо вас з Днем науки!

Хай будуть із вами здоров’я і сила, І доля хай буде ласкава і щира, Щоб втоми не знали і суму ніколи, Хай злагода з миром панують у домі, І серце наповнюють щастя й надія. Ви – промені сонця, що гріють …

Травень
Оцінювання фізичної підготовленості студентів

25 – 26 травня о 14.00 у ЧНУ імені Петра Могили відбудеться щорічне оцінювання фізичної підготовленості студентської молоді.

травнь
Атестація претендентів на посаду держслужбовця щодо вільного володіння державною мовою

З 23 травня 2017 року у Чорноморському національному університеті імені Петра Могили мають змогу пройти атестацію щодо вільного володіння державною мовою усі претенденти на посаду держслужбовця.