Нарада представників TEMPUS CABRIOLET в літній школі STRAS 2014 в м. Чернівці, Україна.

chdu-1

Протягом шести днів у липні 2014 року, представники проекту TEMPUS CABRIOLET взяли участь в літній школі (CABRIOLET STRAS – 2014) в м. Чернівці, Україна. Ця школа була організована спільно з Чернівецьким національним університетом та Національним аерокосмічним університетом імені М.Є. Жуковського “ХАІ” при підтримці ЛТД Радій, Artron, компанії SoftServe та Тензор, а також медіа-партнеру журналу Carte Blanche.

Були представлені наступні організації:
– Університет Ньюкасла
– Національний аерокосмічний університет
– Чернівецький національний університет
– Чорноморський державний університет імені Петра Могили
– Одеський національний політехнічний університет
– Чернігівський державний технологічний університет
– Інститут кібернетики НАНУ
– ЛТД Радій
– Приватне підприємство “Артон”
– Компанія “Тензор”
– Компанія SoftServe
– Журнал Карт Бланш
– IT-Alliance

В школі команди-учасники проекту змогли представити свій досвід співпраці між університетами та IT-компаніями з реалізацією розроблених технологій в реальному житті. Представники IT-компаній поділилися власним досвідом співробітництва між їхніми компаніями і різними організаціями освіти. Команди провели оцінку представлених технологій з метою визначення рівня готовності власних проектів.

TEMPUS CABRIOLET Summer training school 2014 Agenda

chdu-2 chdu-3 chdu-4 chdu-5 chdu-6 chdu-7 chdu-8 chdu-9

Сайт проекту

TEMPUS LOGO

This project has been funded with support from the European Commission. All publications on this website reflect the views only of the author, and the Commission cannot be held responsible for any use which may be made of the information contained therein.

травня
Запрошуємо на “День факультету із Посвятою в економісти”

23 травня о 14.00 в актовій залі ЧНУ ім. Петра Могили відбудеться святкування Дня факультету економічних наук! Запрошуємо всіх охочих!

Вакансія в Міжнародному відділі ЧНУ ім. Петра Могили

УВАГА! Студентам (випускних курсів) та випускникам! Запрошуємо активних та цілеспрямованих на роботу у Міжнародний відділ ЧНУ ім. Петра Могили. Вакансія координатора міжнародних освітніх програм та грантової роботи. За детальною інформацією звертатися у міжнародний відділ (5-104). Графік роботи: повний робочий день. …

травня
Набір на навчання з підготовки педагогів-організаторів за програмою розвитку навичок “Proskills”

Шановні журналісти, з 18 по 28 травня в Одесі на базі літнього табору “Молода гвардія” проходить навчання з підготовки педагогів-організаторів за програмою розвитку навичок “Proskills”. Навчання відбувається за підтримки Фонду ООН у галузі народонаселення (UNFPA). Більше інформації можна прочитати тут.