Нарада представників TEMPUS CABRIOLET в літній школі STRAS 2014 в м. Чернівці, Україна. - ЧНУ iм. Петра Могили

chdu-1

Протягом шести днів у липні 2014 року, представники проекту TEMPUS CABRIOLET взяли участь в літній школі (CABRIOLET STRAS – 2014) в м. Чернівці, Україна. Ця школа була організована спільно з Чернівецьким національним університетом та Національним аерокосмічним університетом імені М.Є. Жуковського “ХАІ” при підтримці ЛТД Радій, Artron, компанії SoftServe та Тензор, а також медіа-партнеру журналу Carte Blanche.

Були представлені наступні організації:
– Університет Ньюкасла
– Національний аерокосмічний університет
– Чернівецький національний університет
– Чорноморський державний університет імені Петра Могили
– Одеський національний політехнічний університет
– Чернігівський державний технологічний університет
– Інститут кібернетики НАНУ
– ЛТД Радій
– Приватне підприємство “Артон”
– Компанія “Тензор”
– Компанія SoftServe
– Журнал Карт Бланш
– IT-Alliance

В школі команди-учасники проекту змогли представити свій досвід співпраці між університетами та IT-компаніями з реалізацією розроблених технологій в реальному житті. Представники IT-компаній поділилися власним досвідом співробітництва між їхніми компаніями і різними організаціями освіти. Команди провели оцінку представлених технологій з метою визначення рівня готовності власних проектів.

TEMPUS CABRIOLET Summer training school 2014 Agenda

chdu-2 chdu-3 chdu-4 chdu-5 chdu-6 chdu-7 chdu-8 chdu-9