Нарада представників TEMPUS CABRIOLET та TEMPUS GREENCO в осінній школі в м. Одеса, Україна.

chdu-1Протягом 5 днів з 7 по 11 вересні 2014 року представники проектів TEMPUS CABRIOLET і TEMPUS GREENCO прийняли участь в спільній осінній школі, яка проходила в Одеському національному політехнічному університеті.
Даний тип зустрічі “Спільна осіння школа GREENCO-CABRIOLET (JAS-2014)” дозволив побудувати міст між різними проектами TEMPUS для забезпечення зв’язку між Green IT в академічних і промислових галузях з метою отримання переваг від синергії двох концепцій.

В рамках JAS-2014 учасники повинні були розробити нові концепції взаємодії в ІТ з використанням мозкового штурму і подальшого аналізу. Ідеї, які були представлені й обговорені показують глибоке розуміння проблем в області ІТ та важливості нових синергетичних розробок в області Green IT, а також пошуку принципово нових схем співробітництва між наукою та бізнесом.
Студенти з Національного аерокосмічного університету “ХАІ”, Одеського національного політехнічного університету, Чорноморського державного університету імені Петра Могили, Чернігівського державного технологічного університету представили свої роботи в Green IT і як вони можуть бути використані для кооперації науки і бізнесу.
TEMPUS GREENCO-CABRIOLET Joint Autumn School (JAS-2014) Agenda

chdu-2 chdu-3 chdu-4 chdu-5 chdu-6 chdu-7

Сайт проекту

TEMPUS LOGO

This project has been funded with support from the European Commission. All publications on this website reflect the views only of the author, and the Commission cannot be held responsible for any use which may be made of the information contained therein.

листопада
Семінар на тему “Цифровий ідентифікатор об’єкта DOI (The Digital Object Identifier). Агентство CrossRef”

Шановні колеги! Редактори та редколегії  наявних та майбутніх журналів! Запрошуємо Вас на семінар, якій відбудеться 15-го листопада 2018 р.

листопада
Тренінг «Технології ефективної взаємодії куратора-дорадника зі студентською групою (комунікація, методи згуртування групи та вирішення конфліктів)»

14.11.2018 о 10.30 запрошуємо кураторів-дорадників на тренінг «Технології ефективної взаємодії куратора-дорадника зі студентською групою (комунікація, методи згуртування групи та вирішення конфліктів)» в ауд.10-109. Програма тренінгу: – потреби студентів та ефективні методи комунікації; – методи експрес-діагностики психологічного клімату в групі та …

листопада
Презентація книги «Чорноморський центральний військово-морський архів 1794-1934 рр. Дослідження. Документи. Реєстр фондів: реконструкція»

14 листопада о 14.30 у приміщені Вченої ради університету відбудеться презентація книги «Чорноморський центральний військово-морський архів 1794-1934 рр.