Нарада представників TEMPUS CABRIOLET та TEMPUS GREENCO в осінній школі в м. Одеса, Україна. - ЧНУ iм. Петра Могили

chdu-1Протягом 5 днів з 7 по 11 вересні 2014 року представники проектів TEMPUS CABRIOLET і TEMPUS GREENCO прийняли участь в спільній осінній школі, яка проходила в Одеському національному політехнічному університеті.
Даний тип зустрічі “Спільна осіння школа GREENCO-CABRIOLET (JAS-2014)” дозволив побудувати міст між різними проектами TEMPUS для забезпечення зв’язку між Green IT в академічних і промислових галузях з метою отримання переваг від синергії двох концепцій.

В рамках JAS-2014 учасники повинні були розробити нові концепції взаємодії в ІТ з використанням мозкового штурму і подальшого аналізу. Ідеї, які були представлені й обговорені показують глибоке розуміння проблем в області ІТ та важливості нових синергетичних розробок в області Green IT, а також пошуку принципово нових схем співробітництва між наукою та бізнесом.
Студенти з Національного аерокосмічного університету “ХАІ”, Одеського національного політехнічного університету, Чорноморського державного університету імені Петра Могили, Чернігівського державного технологічного університету представили свої роботи в Green IT і як вони можуть бути використані для кооперації науки і бізнесу.
TEMPUS GREENCO-CABRIOLET Joint Autumn School (JAS-2014) Agenda

chdu-2 chdu-3 chdu-4 chdu-5 chdu-6 chdu-7

Травень
Шановні науковці, працівники університету, ми щиро вітаємо вас з Днем науки!

Хай будуть із вами здоров’я і сила, І доля хай буде ласкава і щира, Щоб втоми не знали і суму ніколи, Хай злагода з миром панують у домі, І серце наповнюють щастя й надія. Ви – промені сонця, що гріють …

Травень
Оцінювання фізичної підготовленості студентів

25 – 26 травня о 14.00 у ЧНУ імені Петра Могили відбудеться щорічне оцінювання фізичної підготовленості студентської молоді.

травнь
Атестація претендентів на посаду держслужбовця щодо вільного володіння державною мовою

З 23 травня 2017 року у Чорноморському національному університеті імені Петра Могили мають змогу пройти атестацію щодо вільного володіння державною мовою усі претенденти на посаду держслужбовця.