Нарада представників TEMPUS CABRIOLET, SEREIN на Joint Winter School (WINT 2016) в м. Чернівцях, Україна - ЧНУ iм. Петра Могили

У лютому 2016 року, з 6 по 12, представниками консорціуму TEMPUS CABRIOLET і TEMPUS SEREIN була організована Міжнародна зимова школа WINT 2016, яка проходила одночасно в трьох містах України: Київ, Харків, Чернівці.

Учасники з України, Естонії, Індії і США виступали з доповідями та презентаціями на тему кібербезпеки та співпраці між науковими установами і промисловістю. Компанія SmartMeUniversity представила свій досвід в розробці навчальних курсів з різних тем, пов’язаних з ІТ.

Школа була організована спільно з Національним аерокосмічним університетом імені М.Є. Жуковського «ХАІ», Чернівецьким національним університетом імені Юрія Федьковича і Чернігівським національним технологічним університетом.

Школа WINT 2016 агрегувати кілька типів подій:

1. Навчання по зручності використання інтерфейсів користувача, заснованих на досвіді користувачів;

2. Навчання технології eye-tracking в кібербезпеці;

3. Питання безпеки (програмне і апаратне забезпечення) в спільних проектах в критичних областях, співпраця в рамках безпеки критично важливих сертифікацій академічно-промислових консорціумів;

4. S2B, B2S (Наука для бізнесу, бізнес для науки) і розвиток співпраці між університетами та промисловістю;

5. Студентські стартапи;

6. Технічні наради в рамках TEMPUS CABRIOLET і TEMPUS SEREIN проектів, звіти консорціумів команд та їх прогреси, самооцінки, діяльності з метою подальшого вдосконалення.

Учасники з TEMPUS SEREIN консорціуму представили розроблені навчальні програми для магістрантів і аспірантів в сфері кібер-безпеки.