Нарада представників TEMPUS CABRIOLET, SEREIN на Joint Winter School (WINT 2016) в м. Чернівцях, Україна - ЧНУ iм. Петра Могили

У лютому 2016 року, з 6 по 12, представниками консорціуму TEMPUS CABRIOLET і TEMPUS SEREIN була організована Міжнародна зимова школа WINT 2016, яка проходила одночасно в трьох містах України: Київ, Харків, Чернівці.

Учасники з України, Естонії, Індії і США виступали з доповідями та презентаціями на тему кібербезпеки та співпраці між науковими установами і промисловістю. Компанія SmartMeUniversity представила свій досвід в розробці навчальних курсів з різних тем, пов’язаних з ІТ.

Школа була організована спільно з Національним аерокосмічним університетом імені М.Є. Жуковського «ХАІ», Чернівецьким національним університетом імені Юрія Федьковича і Чернігівським національним технологічним університетом.

Школа WINT 2016 агрегувати кілька типів подій:

1. Навчання по зручності використання інтерфейсів користувача, заснованих на досвіді користувачів;
  2. Навчання технології eye-tracking в кібербезпеці;
  3. Питання безпеки (програмне і апаратне забезпечення) в спільних проектах в критичних областях, співпраця в рамках безпеки критично важливих сертифікацій академічно-промислових консорціумів;
  4. S2B, B2S (Наука для бізнесу, бізнес для науки) і розвиток співпраці між університетами та промисловістю;
  5. Студентські стартапи;
  6. Технічні наради в рамках TEMPUS CABRIOLET і TEMPUS SEREIN проектів, звіти консорціумів команд та їх прогреси, самооцінки, діяльності з метою подальшого вдосконалення.

Учасники з TEMPUS SEREIN консорціуму представили розроблені навчальні програми для магістрантів і аспірантів в сфері кібер-безпеки.

Травень
Шановні науковці, працівники університету, ми щиро вітаємо вас з Днем науки!

Хай будуть із вами здоров’я і сила, І доля хай буде ласкава і щира, Щоб втоми не знали і суму ніколи, Хай злагода з миром панують у домі, І серце наповнюють щастя й надія. Ви – промені сонця, що гріють …

Травень
Оцінювання фізичної підготовленості студентів

25 – 26 травня о 14.00 у ЧНУ імені Петра Могили відбудеться щорічне оцінювання фізичної підготовленості студентської молоді.

травнь
Атестація претендентів на посаду держслужбовця щодо вільного володіння державною мовою

З 23 травня 2017 року у Чорноморському національному університеті імені Петра Могили мають змогу пройти атестацію щодо вільного володіння державною мовою усі претенденти на посаду держслужбовця.