Нарада представників TEMPUS CABRIOLET, SEREIN на Joint Winter School (WINT 2016) в м. Чернівцях, Україна

У лютому 2016 року, з 6 по 12, представниками консорціуму TEMPUS CABRIOLET і TEMPUS SEREIN була організована Міжнародна зимова школа WINT 2016, яка проходила одночасно в трьох містах України: Київ, Харків, Чернівці.

Учасники з України, Естонії, Індії і США виступали з доповідями та презентаціями на тему кібербезпеки та співпраці між науковими установами і промисловістю. Компанія SmartMeUniversity представила свій досвід в розробці навчальних курсів з різних тем, пов’язаних з ІТ.

Школа була організована спільно з Національним аерокосмічним університетом імені М.Є. Жуковського «ХАІ», Чернівецьким національним університетом імені Юрія Федьковича і Чернігівським національним технологічним університетом.

Школа WINT 2016 агрегувати кілька типів подій:

1. Навчання по зручності використання інтерфейсів користувача, заснованих на досвіді користувачів;
  2. Навчання технології eye-tracking в кібербезпеці;
  3. Питання безпеки (програмне і апаратне забезпечення) в спільних проектах в критичних областях, співпраця в рамках безпеки критично важливих сертифікацій академічно-промислових консорціумів;
  4. S2B, B2S (Наука для бізнесу, бізнес для науки) і розвиток співпраці між університетами та промисловістю;
  5. Студентські стартапи;
  6. Технічні наради в рамках TEMPUS CABRIOLET і TEMPUS SEREIN проектів, звіти консорціумів команд та їх прогреси, самооцінки, діяльності з метою подальшого вдосконалення.

Учасники з TEMPUS SEREIN консорціуму представили розроблені навчальні програми для магістрантів і аспірантів в сфері кібер-безпеки.

Сайт проекту

TEMPUS LOGO

This project has been funded with support from the European Commission. All publications on this website reflect the views only of the author, and the Commission cannot be held responsible for any use which may be made of the information contained therein.

Контактна інформація Приймальної комісії ЧНУ ім. Петра Могили

У разі виникнення питань з приводу вступу на навчання до ЧНУ  ім. Петра Могили, телефонуйте за номером (0512) 24-41-89 або звертайтесь на офіційну сторінку у Фейсбуці.

липня
Запрошуємо на відкритий турнір “Баскетбол 3Х3”

20 липня 2019 року в Миколаєві пройде відкритий турнір з баскетболу під егідою Федерації баскетболу України. Категорії учасників: чоловіки, юнаки U18. Призовий фонд складає 10000 гривень! Більше детальної інформації за посиланням. Запрошуємо за адресою: м. Миколаїв, вул. Лазурна, 17. Реєстрація …

липня
Запрошуємо на захід “Мова об’єднує”

16 липня 2019 року набирає чинності Закон України «Про забезпечення функціонування української мови як державної»!