Нарада представників TEMPUS CABRIOLET, SEREIN на Joint Winter School (WINT 2016) в м. Чернівцях, Україна

У лютому 2016 року, з 6 по 12, представниками консорціуму TEMPUS CABRIOLET і TEMPUS SEREIN була організована Міжнародна зимова школа WINT 2016, яка проходила одночасно в трьох містах України: Київ, Харків, Чернівці.

Учасники з України, Естонії, Індії і США виступали з доповідями та презентаціями на тему кібербезпеки та співпраці між науковими установами і промисловістю. Компанія SmartMeUniversity представила свій досвід в розробці навчальних курсів з різних тем, пов’язаних з ІТ.

Школа була організована спільно з Національним аерокосмічним університетом імені М.Є. Жуковського «ХАІ», Чернівецьким національним університетом імені Юрія Федьковича і Чернігівським національним технологічним університетом.

Школа WINT 2016 агрегувати кілька типів подій:

1. Навчання по зручності використання інтерфейсів користувача, заснованих на досвіді користувачів;
  2. Навчання технології eye-tracking в кібербезпеці;
  3. Питання безпеки (програмне і апаратне забезпечення) в спільних проектах в критичних областях, співпраця в рамках безпеки критично важливих сертифікацій академічно-промислових консорціумів;
  4. S2B, B2S (Наука для бізнесу, бізнес для науки) і розвиток співпраці між університетами та промисловістю;
  5. Студентські стартапи;
  6. Технічні наради в рамках TEMPUS CABRIOLET і TEMPUS SEREIN проектів, звіти консорціумів команд та їх прогреси, самооцінки, діяльності з метою подальшого вдосконалення.

Учасники з TEMPUS SEREIN консорціуму представили розроблені навчальні програми для магістрантів і аспірантів в сфері кібер-безпеки.

Сайт проекту

TEMPUS LOGO

This project has been funded with support from the European Commission. All publications on this website reflect the views only of the author, and the Commission cannot be held responsible for any use which may be made of the information contained therein.

Запрошуємо взяти участь у соціально-психологічній грі “Я і моя Леді”

Центр соціально-психологічної підтримки ЧНУ ім. Петра Могили запрошує всіх охочих взяти участь у соціально-психологічній грі “Я і моя Леді”.

Запрошуємо до обговорення фільму “Крути 1918”

21 лютого о 9:00 у читальній залі Інституту філології за участі істориків та філологів проходитиме обговорення фільму «Крути 1918» (2019 р.). Запрошуємо всіх охочих!

Вакансія у Відділі міжнародних зв’язків

Відділ міжнародних зв’язків запрошує на роботу випускників/магістрів зі знанням англійської мови! З усіх деталей звертатися до ВМЗ (ауд. 5-104). Контактний телефон: 76-55-77