Нарада представників TEMPUS CABRIOLET, м. Стокгольм Швеція - ЧНУ iм. Петра Могили

Нарада представників TEMPUS CABRIOLET, м. Стокгольм Швеція

З метою виконання проекту TEMPUS CABRIOLET і обговорення перспектив підготовки проекту за програмою Horizon 2020 було проведено зустріч учасників проекту TEMPUS CABRIOLET у м. Стокгольм, Швеція з 19 по 23 квітня 2016 року та у м. Неаполь, Італія з 23 по 28 квітня 2016 року.

Учасники з України, Швеції, Італії представили свої досягнення в галузі співпраці між науковими установами і промисловістю, а також розроблені та існуючі програми підготовки студентів за міжнародними програмами. Компанія EIT KIC INNOENERGY представила свій досвід в розробці інноваційних екосистем. Компанія CRITIWARE представила свій досвід в розробці критичних систем.

1 2 3 4 5 6 7

В рамках зустрічі учасники проекту змогли представити свій досвід співпраці між університетами та IT-компаніями, а також розвиток успішних кооперацій та програм співпраці. Представники IT-компаній поділилися власним досвідом співробітництва між їхніми компаніями і різними організаціями освіти.

Травня
Психологічний Тест

26 травня буде проводитись психологічний тест для вступу на навчання до ХПУПС ім. Івана Кожедуба.

Травень
Шановні науковці, працівники університету, ми щиро вітаємо вас з Днем науки!

Хай будуть із вами здоров’я і сила, І доля хай буде ласкава і щира, Щоб втоми не знали і суму ніколи, Хай злагода з миром панують у домі, І серце наповнюють щастя й надія. Ви – промені сонця, що гріють …

Травень
Оцінювання фізичної підготовленості студентів

25 – 26 травня о 14.00 у ЧНУ імені Петра Могили відбудеться щорічне оцінювання фізичної підготовленості студентської молоді.