Нарада представників TEMPUS CABRIOLET, м. Стокгольм Швеція

З метою виконання проекту TEMPUS CABRIOLET і обговорення перспектив підготовки проекту за програмою Horizon 2020 було проведено зустріч учасників проекту TEMPUS CABRIOLET у м. Стокгольм, Швеція з 19 по 23 квітня 2016 року та у м. Неаполь, Італія з 23 по 28 квітня 2016 року.

Учасники з України, Швеції, Італії представили свої досягнення в галузі співпраці між науковими установами і промисловістю, а також розроблені та існуючі програми підготовки студентів за міжнародними програмами. Компанія EIT KIC INNOENERGY представила свій досвід в розробці інноваційних екосистем. Компанія CRITIWARE представила свій досвід в розробці критичних систем.

1 2 3 4 5 6 7

В рамках зустрічі учасники проекту змогли представити свій досвід співпраці між університетами та IT-компаніями, а також розвиток успішних кооперацій та програм співпраці. Представники IT-компаній поділилися власним досвідом співробітництва між їхніми компаніями і різними організаціями освіти.

Сайт проекту

TEMPUS LOGO

This project has been funded with support from the European Commission. All publications on this website reflect the views only of the author, and the Commission cannot be held responsible for any use which may be made of the information contained therein.

ЧНУ імені Петра Могили запрошує на день відкритих дверей

27 січня 2019 р. з 10:00 по 14:00 в Чорноморському національному університеті ЧНУ імені Петра Могили пройде день відкритих дверей.

Запрошуємо на День професій до ЧНУ імені Петра Могили

День професій ЧНУ імені Петра Могили Щорічно практично перед всіма випускниками шкіл постають питання: «Ким бути?», «Яку професію обрати?», «Які предмети  ЗНО здавати ?» тощо. Це  хвилює  не тільки школярів, а і їхніх батьків. Чорноморський національний університет імені Петра Могили має …

січня
Запрошуємо школярів взяти участь у творчому конкурсі “Миколаїв – місто рівності”

Запрошуємо учнів загальноосвітніх шкіл взяти участь у творчому конкурсі (малюнки, плакати, поробки) за темою «Миколаїв – місто рівності» з організацією виставки в ЧНУ ім. П. Могили та визначенням переможців.