Нарада представників TEMPUS CABRIOLET, м. Стокгольм Швеція - ЧНУ iм. Петра Могили

Нарада представників TEMPUS CABRIOLET, м. Стокгольм Швеція

З метою виконання проекту TEMPUS CABRIOLET і обговорення перспектив підготовки проекту за програмою Horizon 2020 було проведено зустріч учасників проекту TEMPUS CABRIOLET у м. Стокгольм, Швеція з 19 по 23 квітня 2016 року та у м. Неаполь, Італія з 23 по 28 квітня 2016 року.

Учасники з України, Швеції, Італії представили свої досягнення в галузі співпраці між науковими установами і промисловістю, а також розроблені та існуючі програми підготовки студентів за міжнародними програмами. Компанія EIT KIC INNOENERGY представила свій досвід в розробці інноваційних екосистем. Компанія CRITIWARE представила свій досвід в розробці критичних систем.

1 2 3 4 5 6 7В рамках зустрічі учасники проекту змогли представити свій досвід співпраці між університетами та IT-компаніями, а також розвиток успішних кооперацій та програм співпраці. Представники IT-компаній поділилися власним досвідом співробітництва між їхніми компаніями і різними організаціями освіти.