Нарада представників TEMPUS CABRIOLET, м. Стокгольм Швеція

З метою виконання проекту TEMPUS CABRIOLET і обговорення перспектив підготовки проекту за програмою Horizon 2020 було проведено зустріч учасників проекту TEMPUS CABRIOLET у м. Стокгольм, Швеція з 19 по 23 квітня 2016 року та у м. Неаполь, Італія з 23 по 28 квітня 2016 року.

Учасники з України, Швеції, Італії представили свої досягнення в галузі співпраці між науковими установами і промисловістю, а також розроблені та існуючі програми підготовки студентів за міжнародними програмами. Компанія EIT KIC INNOENERGY представила свій досвід в розробці інноваційних екосистем. Компанія CRITIWARE представила свій досвід в розробці критичних систем.

1 2 3 4 5 6 7

В рамках зустрічі учасники проекту змогли представити свій досвід співпраці між університетами та IT-компаніями, а також розвиток успішних кооперацій та програм співпраці. Представники IT-компаній поділилися власним досвідом співробітництва між їхніми компаніями і різними організаціями освіти.

Сайт проекту

TEMPUS LOGO

This project has been funded with support from the European Commission. All publications on this website reflect the views only of the author, and the Commission cannot be held responsible for any use which may be made of the information contained therein.

Набір на військову підготовку за програмою офіцерів у 2020 році

Запрошуємо до участі у I (університетському) турі Всеукраїнської студентської олімпіади з математики