Нарада представників TEMPUS CABRIOLET, GREENCO, SEREIN на Joint Autumn Training School & Battle of IT-Startups (GreenSup) в м. Миколаїв, Україна

Восени 2015 (5-10 вересня) року в Миколаєві відбулася зустріч команд – учасників європейських проектів Tempus: 1. GREENCO (Green Computing and Communication); 2. SEREIN (Modernization of Postgraduate Studieson Security and Resilience for Human and Industry); 3. CABRIOLET (Model-Oriented Approach and Intelligent Knowledge Based System for Evolvable Academia Industry Cooperation in Electronic and Computer Engineering).

У Миколаєві зібралися учасники трьох проектів, щоб скоординувати свої дії і напрацювання по проектам, прозвітувати про результати і спланувати подальші завдання і етапи роботи. Це були не просто технічні семінари по проектам. За пропозицією національного координатора від України команди ХАІ, підтриманою усіма партнерами, на базі Чорноморського національного університету імені Петра Могили (ЧНУ ім. П.Могили) – активного учасника проекту CABRIOLET – була організована Joint Autumn Training School & Battle of IT-Startups (GreenSup) або міжнародна тренінг школа (далі школа) в області безпечних і зелених інформаційних технологій, кооперації університетів та ІТ-індустрії і битва IT-стартапів.

Під час відкриття Школи до її учасників звернувся ректор Леонід Павлович Клименко, ЧНУ ім. П.Могили. Він коротко ознайомив присутніх з університетом, його традиціями, звичаями, історією та побажав плідної роботи учасникам. Модераторами всіх заходів Школи були: національний координатор темпусовскіх проектів д.т.н., професор В’ячеслав Сергійович Харченко, ХАІ і локальний координатор д.т.н., професор, професор кафедри інтелектуальних інформаційних систем Юрій Пантелійович Кондратенко, ЧНУ ім. П.Могили.

13 студентських команд – претендентів на перемогу, що представляють 8 університетів України, взяли участь в битві IT-стартапів. У журі входили експерти з 5 IT-компаній України і університету Ньюкасла (Англія). Місця переможців розподілилися так: 1 місце – Проект «The health care gadget», Одеський національний політехнічний університет; 2 місце розділили – Проекти «A solution to protect your privacy and your data», Чорноморський національний університет імені Петра Могили (Миколаїв) і «Online web service for supporting of students internship and practice (www.praktiki.net)», Хмельницький національний університет; 3 місце розділили три проекти – «Anonymity is treasure», «Service for the detection, prevention and elimination of vulnerabilities of web applications», Національний аерокосмічний університет «ХАІ» (Харків); а також «Ecological university linked education», Чорноморський національний університет імені Петра Могили (Миколаїв).

Сайт проекту

TEMPUS LOGO

This project has been funded with support from the European Commission. All publications on this website reflect the views only of the author, and the Commission cannot be held responsible for any use which may be made of the information contained therein.

травня
Запрошуємо на “День факультету із Посвятою в економісти”

23 травня о 14.00 в актовій залі ЧНУ ім. Петра Могили відбудеться святкування Дня факультету економічних наук! Запрошуємо всіх охочих!

Вакансія в Міжнародному відділі ЧНУ ім. Петра Могили

УВАГА! Студентам (випускних курсів) та випускникам! Запрошуємо активних та цілеспрямованих на роботу у Міжнародний відділ ЧНУ ім. Петра Могили. Вакансія координатора міжнародних освітніх програм та грантової роботи. За детальною інформацією звертатися у міжнародний відділ (5-104). Графік роботи: повний робочий день. …

травня
Набір на навчання з підготовки педагогів-організаторів за програмою розвитку навичок “Proskills”

Шановні журналісти, з 18 по 28 травня в Одесі на базі літнього табору “Молода гвардія” проходить навчання з підготовки педагогів-організаторів за програмою розвитку навичок “Proskills”. Навчання відбувається за підтримки Фонду ООН у галузі народонаселення (UNFPA). Більше інформації можна прочитати тут.