Нарада представників проекту Erasmus+ ALIOT в м. Коїмбра, Португалія

Чергова нарада представників проекту Erasmus+ ALIOT відбулася в університеті Коїмбри (Universidade de Coimbra), м. Коїмбра, Португалія з 30 вересня по 7 жовтня 2017. Всі партнери протягом семи днів представляли свої організації та річні результати по проекту Erasmus+ ALIOT.

Сайт проекту

ALIOT LOGO

This project has been funded with support from the European Commission. All publications on this website reflect the views only of the author, and the Commission cannot be held responsible for any use which may be made of the information contained therein.

Запрошуємо взяти участь у соціально-психологічній грі “Я і моя Леді”

Центр соціально-психологічної підтримки ЧНУ ім. Петра Могили запрошує всіх охочих взяти участь у соціально-психологічній грі “Я і моя Леді”.

Запрошуємо до обговорення фільму “Крути 1918”

21 лютого о 9:00 у читальній залі Інституту філології за участі істориків та філологів проходитиме обговорення фільму «Крути 1918» (2019 р.). Запрошуємо всіх охочих!

Вакансія у Відділі міжнародних зв’язків

Відділ міжнародних зв’язків запрошує на роботу випускників/магістрів зі знанням англійської мови! З усіх деталей звертатися до ВМЗ (ауд. 5-104). Контактний телефон: 76-55-77