Нарада представників проекту Erasmus+ ALIOT на Winter School (WINT 2018) в м. Чернівці, Україна

Чергова нарада представників проекту Erasmus+ ALIOT на Міжнародній зимовій школі (WINT 2018) відбулася в Чернівецькому національному університеті імені Юрія Федьковича, м. Чернівці, Україна з 10 по 17 лютого 2018 року. Всі партнери-учасники проекту Erasmus+ ALIOT представили свої результати за матрицею відповідності та провели тренінг-курси. В даному заході також брали участь студенти, які продемонстрували високий рівень знань і вмінь при проектуванні сучасних IoT-систем.

Сайт проекту

ALIOT LOGO

This project has been funded with support from the European Commission. All publications on this website reflect the views only of the author, and the Commission cannot be held responsible for any use which may be made of the information contained therein.

травня
Запрошуємо на “День факультету із Посвятою в економісти”

23 травня о 14.00 в актовій залі ЧНУ ім. Петра Могили відбудеться святкування Дня факультету економічних наук! Запрошуємо всіх охочих!

Вакансія в Міжнародному відділі ЧНУ ім. Петра Могили

УВАГА! Студентам (випускних курсів) та випускникам! Запрошуємо активних та цілеспрямованих на роботу у Міжнародний відділ ЧНУ ім. Петра Могили. Вакансія координатора міжнародних освітніх програм та грантової роботи. За детальною інформацією звертатися у міжнародний відділ (5-104). Графік роботи: повний робочий день. …

травня
Набір на навчання з підготовки педагогів-організаторів за програмою розвитку навичок “Proskills”

Шановні журналісти, з 18 по 28 травня в Одесі на базі літнього табору “Молода гвардія” проходить навчання з підготовки педагогів-організаторів за програмою розвитку навичок “Proskills”. Навчання відбувається за підтримки Фонду ООН у галузі народонаселення (UNFPA). Більше інформації можна прочитати тут.