Нарада представників проекту Erasmus+ ALIOT на Winter School (WINT 2018) в м. Чернівці, Україна

Чергова нарада представників проекту Erasmus+ ALIOT на Міжнародній зимовій школі (WINT 2018) відбулася в Чернівецькому національному університеті імені Юрія Федьковича, м. Чернівці, Україна з 10 по 17 лютого 2018 року. Всі партнери-учасники проекту Erasmus+ ALIOT представили свої результати за матрицею відповідності та провели тренінг-курси. В даному заході також брали участь студенти, які продемонстрували високий рівень знань і вмінь при проектуванні сучасних IoT-систем.

Сайт проекту

ALIOT LOGO

This project has been funded with support from the European Commission. All publications on this website reflect the views only of the author, and the Commission cannot be held responsible for any use which may be made of the information contained therein.

Реєстрація на тренінг «Презентація можливостей для молоді за програмами Еразмус +»

27 лютого 2019 року о 14.00 в аудиторії 4-107 в ЧНУ імені Петра Могили у рамках «Дня кар’єри» пройде тренінг «Презентація можливостей для молоді за програмами Еразмус+».

СД-прокачка для журналістів

23 лютого о 14.00 в ЧНУ імені Петра могили відбудеться зустріч «СД-прокачка: журналістика з перших вуст».

Відкрито конкурс мобільності для студентів за програмою Еразмус + КА107 на осінній семестр 2019-2020 навчального року в Університеті Ка’Фоскарі, Італія

Студенти бакалаври та магістри мають можливість взяти участь у безкоштовній програмі Erasmus+ КА107. Усі студенти, які протягом 6 місяців проходять навчальну практику в Італії, отримують стипендію.