Найбільш високооплачувані професії 2020 року


Компанія LinkedIn спрогнозувала, які навички та вакансії будуть найбільш популярними у 2020 році.

LinkedIn – це соціальна мережа, яку використовують для пошуку і встановлення ділових контактів. У ній зареєстровано понад 400 мільйонів користувачів, що представляють 150 галузей бізнесу з 200 країн.

За прогнозами LinkedIn, у всіх галузях стрімку популярність будуть здобувати штучний інтелект, аналіз даних та роботехніка. Тому робітникам доведеться набувати нових навичок – як особистих так і професійних.

Окрім цього мережа подала список навичок, які будуть необхідні працівникам для успішної роботи та зростання в кар’єрі. Серед hard skills будуть лідирувати блокчейн, хмарні обчислення та штучний інтелект. Також цінуватимуться навички у сфері бізнес-аналітики, маркетингу та відеовиробництва. Найважливішими soft skills будуть емоційний інтелект, креативність, вміння переконувати, працювати в команді та адаптуватися.

Також LinkedIn назвав 10 найзатребуваніших та найбільш високооплачуваних професій 2020 року:

  1. Фахівець зі штучного інтелекту. Середньорічна зарплата: $136 тисячі
  2. Інженер з робототехніки. Зарплата: $85 тисячі
  3. Спеціаліст по роботі з даними. Зарплата: $143 тисячі
  4. Фулстек програміст. Зарплата: $82 тисячі.
  5. SR-інженери. Зарплата: $130 тисяч.
  6. Customer success manager. Зарплата: $90 тисяч.
  7. SDR (Sales Development Representative). Зарплата: $60 тисяч.
  8. Дата-інженер. Зарплата: $100 тисяч.
  9. Спеціалісти з когнітивно-поведінкової терапії. Зарплата: $33 тисячі.
  10. Спеціаліст з кібербезпеки. Зарплата: $103 тисячі.

Попри усілякі списки та прогнози, варто все-таки в першу чергу орієнтуватися на роботу до душі та на власні вміння, а вже після цього доповнювати їх необхідними навичками.

Джерело

Події та оголошення


квітня
1
Навчання або літня школа в Латвії для студентів та науковців

Українським студентам та науковцям пропонують продовжити навчання або дослідження у закладах вищої освіти Латвії впродовж 2020/2021 навчального року. Про це повідомляють на сайті МОН. Вони також зможуть пройти навчання у літній школі. Податися на участь у державній стипендійній програмі можна …

березня
4
Набір на військову підготовку за програмою офіцерів у 2020 році

4 березня 2020 року о 12:00 в читальній залі університету відбудеться зустріч із представником Харківського національного університету повітряних сил ім. Івана Кожедуба щодо навчання на військовій кафедрі. Запрошуються студенти 1-5 курсів. За детальною інформацією звертайтеся до кабінету 5-102.

лютого
20
Запрошуємо на відкриту зустріч із членами експертної групи з акредитації освітньої програми «Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології»

Запрошуємо на відкриту зустріч із членами експертної групи з акредитації освітньої програми «Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології»  в рамках спеціальності  151 «Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології» (РВО – бакалавр). Зустріч відбудеться 20 лютого о 17-00 в приміщенні 1-314 (деканат факультету комп’ютерних наук).