Найбільш високооплачувані професії 2020 року


Компанія LinkedIn спрогнозувала, які навички та вакансії будуть найбільш популярними у 2020 році.

LinkedIn – це соціальна мережа, яку використовують для пошуку і встановлення ділових контактів. У ній зареєстровано понад 400 мільйонів користувачів, що представляють 150 галузей бізнесу з 200 країн.

За прогнозами LinkedIn, у всіх галузях стрімку популярність будуть здобувати штучний інтелект, аналіз даних та роботехніка. Тому робітникам доведеться набувати нових навичок – як особистих так і професійних.

Окрім цього мережа подала список навичок, які будуть необхідні працівникам для успішної роботи та зростання в кар’єрі. Серед hard skills будуть лідирувати блокчейн, хмарні обчислення та штучний інтелект. Також цінуватимуться навички у сфері бізнес-аналітики, маркетингу та відеовиробництва. Найважливішими soft skills будуть емоційний інтелект, креативність, вміння переконувати, працювати в команді та адаптуватися.

Також LinkedIn назвав 10 найзатребуваніших та найбільш високооплачуваних професій 2020 року:

  1. Фахівець зі штучного інтелекту. Середньорічна зарплата: $136 тисячі
  2. Інженер з робототехніки. Зарплата: $85 тисячі
  3. Спеціаліст по роботі з даними. Зарплата: $143 тисячі
  4. Фулстек програміст. Зарплата: $82 тисячі.
  5. SR-інженери. Зарплата: $130 тисяч.
  6. Customer success manager. Зарплата: $90 тисяч.
  7. SDR (Sales Development Representative). Зарплата: $60 тисяч.
  8. Дата-інженер. Зарплата: $100 тисяч.
  9. Спеціалісти з когнітивно-поведінкової терапії. Зарплата: $33 тисячі.
  10. Спеціаліст з кібербезпеки. Зарплата: $103 тисячі.

Попри усілякі списки та прогнози, варто все-таки в першу чергу орієнтуватися на роботу до душі та на власні вміння, а вже після цього доповнювати їх необхідними навичками.

Джерело

Події та оголошення


травня
12
До уваги вступників на магістратуру

Увага! Реєстрація на ЄВІ/ЄФВВ (ЗНО для магістрів) з 12.05 – 05.06.2020 року Детальніше тут  

травня
15
Запрошуємо до участі у XVI Міжнародній науково-практичній он-лайн конференції «Сучасні проблеми екологічної психології: соціальні та особистісні ресурси створення благополучного локального середовища»

Шановні колеги! Запрошуємо Вас взяти участь у XVI Міжнародній науково-практичній он-лайн конференції «Сучасні проблеми екологічної психології: соціальні та особистісні ресурси створення благополучного локального середовища», яка відбудеться 15 травня 2020 року. До участі у конференції запрошуються науковці, викладачі вищих навчальних закладів …

червня
4
Конференція «Залучення патріотично активної молоді до розвитку громадянського суспільства як чинник соціальної безпеки України»

Шановні колеги! 4 червня 2020 року в Чорноморський національний університет імені Петра Могили заплановано II Міжнародну науково-практичну конференцію молодих учених «Залучення патріотично активної молоді до розвитку громадянського суспільства як чинник соціальної безпеки України». З огляду на пандемію COVID-19 і оголошений …