Найбільш незвичні монети і банкноти світу: Чергове засідання студентського гуртка «Світ фінансів»

27 жовтня 2021 року відбулося чергове засідання студентського гуртка «Світ фінансів».

На заході студенти підготували доповіді з презентаціями про найцікавіші та найбільш незвичні монети і банкноти світу. Серед них – монети зі звуком, що імітує голос президента США; монети з лампочкою, яка світиться при натисканні на неї; 3D-монети; монети-сонячні годинники;  монети-календарі; монети з метеоритами, перлинами і навіть зі свяченою водою. І це ще не всі перелічені види монет, які презентували студенти цього разу.

Засідання гуртка було схожим на  інформативну  віртуальну екскурсію музеєм грошей. Можливо, саме після нього багато хто почне колекціонувати незвичні монети, а той, хто вже їх колекціонує, зможе отримати стимул для поповнення своєї колекції цікавими та ексклюзивними екземплярами.