Найбезпечніші месенджери: які обрати?


Робота з дому – тепер це не просто модний тренд, а життєва необхідність. Головною проблемою всіх месенджерів є їхня безпека. А ви впевнені у вашому сервіс для віддаленої роботи? Деякі месенджери можуть бути небезпечними у тому сенсі, що їх легко зламати та прочитати переписку чи щось змінити. Якщо ви зберігаєте важливу роботу, проєкти або якісь звіти у вашому месенджері, то маєте бути в ньому впевнені. Нижче наведено список п’яти найкращих сервісів з позиції їх захищеності на думку фахівців з безпеки даних.

1. Signal.org – лідер з найбезпечніших месенджерів. Він є продуктом маленького американського стартапу Open Whisper Systems. Чати в цьому месенджері зашифровані за замовчуванням, і навіть творці програми не можуть дізнатися, про що ви спілкуєтеся, коли і з ким. Проте в Signal ви навряд чи знайдете багатьох ваших родичів і друзів. Аж надто специфічний цей гіківський месенджер.

2. Jitsi.org – сервіс для відеоконференцій, який працює з браузера. До відеодзвінка може підключитися необмежена кількість учасників. Також Jitsi зберігає історію дзвінків. Така собі заміна відомому, проте не настільки безпечному, Skype. Інтерфейс підтримує різні мови.

3. zoom.us – сервіс для відеоконференцій, який ви встановлюєте як програму на комп’ютер чи додаток на телефон. У безкоштовній версії можна запросити до 50 учасників, обмеження на один дзвінок – 40 хвилин. Zoom відмінно підходить для індивідуальних і групових занять, студенти можуть заходити як з комп’ютера, так і з планшету чи з телефону. До відеоконференції може підключитися будь-хто, хто має посилання, або ідентифікатор конференції. Захід можна запланувати заздалегідь, а також зробити повторюване посилання, тобто для постійного уроку в певний час можна зробити одне й те саме посилання для входу.

4. Mega.nz – файлообмінник, який дозволяє зберігати до 50 Гб інформації для безкоштовних акаунтів. Користувачі можуть передавати одне одному файли у зашифрованому вигляді, при цьому всі дані зберігаються в «хмарі». Програма має зручний багатомовний інтерфейс, вона багатофункціональна, шифрує весь контент вашого браузера. Безпечний MEGA-чат дозволяє користувачеві спілкуватися за допомогою голосового і відеозв’язку з іншим контактом і створювати текстові чати одночасно з декількома людьми. Під час розмови ви можете надсилати файли зі сховища іншим учасникам групового чату.

5. Clickup.com – зручний сервіс для роботи в команді, управління проєктами, постановки цілей та підвищення продуктивності. Підтримує інтеграцію з більш ніж тисячею сторонніми сервісами та додатками. Дозволяє призначати відповідальних за завдання, працювати з повторюваними завданнями, обмінюватися коментарями між членами команди і так далі. Вартість – від $ 5 в місяць за користувача, є обмежена безкоштовна версія. Інтерфейс англомовний. Цим інструментом користуються такі компанії, як Google, Airbnb, Uber, Netflix та Nike.

Події та оголошення


березня
31
До уваги вступників! Контактнi данi приймальної комісії на період карантину

Шановні вступники та батьки! На період карантину з питань щодо вступної кампанії 2020 року звертайтеся за номером телефону: +38 (066) 165-50-19 або письмово на електронну пошту приймальної комісії: chdupruyom@gmail.com та групу у Facebook (понеділок – п`ятниця: з 09:00 до 17:00).